Забудь про строгі дієти, якщо хочеш бути у формі

Останнім часом стрес і хронічна втома стали вірними супутниками багатьох із нас. Як результат – незадоволенння собою, нервові розлади і депресія. Тому британські учені, стурбовані слабким здоров’ям сучасної людини, розробили спеціальну програму з оздоровлення.
Враховуй і ти її принципи, щоб жити у гармонії із тілом і душею. 

1. Став перед собою реальну мету. Чим суворіші твої вимоги до себе самої, тим сильніше розчарування і невдоволеність собою, якщо наміченого не вдається досягти. І як результат – гнітючий стан, низька самооцінка або депресія. 

2. Більше рухайся. Особливо це стосується тих, у кого сидяча робота. Фахівці давно встановили, що саме фізичне навантаження зміцнює імунітет і захищає  організм від стресів. А також запобігає ожирінню й захворюваннням, викликаним зайвою вагою. 

3. Забудь про строгі дієти. Вони виснажують організм, підривають здоров’я, роблять тебе злою й втомленою. До того ж, скинуті кілограми, як правило, повертаються в подвійній кількості. 

4. Хвали себе. Роби приємні дарунки, винагороджуй досягнуте й не будь дуже строгою суддею. Якщо ти навчишся любити і поважати себе, так само до тебе будуть ставитися й оточуючі.

5. Вибирай спорт за власним смаком. З метою схуднути, зміцнити здоров’я або урізноманітити дозвілля віддавай перевагу тренуванню, що тобі подобається. А не через те, що якийсь вид фітнесу популярний або на нього ходить твоя найліпша подруга. Погодься, безглуздо ходити на шейпінг, якщо ти рахуєш хвилини до закінчення ненависного тренування. А насправді мрієш про танці;-)

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *