Вакуум животу: диши та ставай стрункішою

Вакуум © depositphotos.com

У Instagram, YouTube і на тематичних форумах постійно обговорюють вакуум. І не тільки обговорюють, а показово втягують живіт на камеру так, що здається, що між черевною стінкою і спиною немає внутрішніх органів. Як це роблять і, головне, навіщо? Все дуже просто — втягування живота — не тільки спосіб вийти стрункішою на фото, але і вправи для схуднення. Вакуум для схуднення зараз дуже популярний, тому tochka.net розповідає тобі про те, як і навіщо робити вправи і за яких обставин від нього краще відмовитися.

Чому саме вакуум? Вправи на прес підтримують м’язи в тонусі, але, на жаль, не спалюють жир. А ось втягування живота в боротьбі з жиром дуже навіть допомагає. Вакуум допомагає прибрати жир з нижньої частини живота і звузити талію.

Як працює вправа вакуум?

Здається, це найчарывныша вправа з усіх, які ми знаємо, а по ефективності воно може позмагатися навіть з планкою. Адже за допомогою вакууму ти можеш звузити талію, навіть якщо завжди вважала, що у тебе широка кістка. Як це відбувається? За допомогою вправ, в яких задіяна поперечний м’яз живота. Анатомічно ця м’яз виконує функцію каркаса розташовується уздовж живота зліва направо. Саме поперечний м’яз утримує очеревину і внутрішні органи. Натренований поперечна — гарантія плоского живота, а слабка м’яз може привести до появи живота навіть у худеньких.

Вакуум © depositphotos.com

А ще поперечний м’яз знаходиться під косою і прямої м’язами преса, це робить її найглибшій м’язом. Прокачування її буде корисна не тільки для фігури, але і, в першу чергу, для здоров’я — поперечна м’яз при напрузі збільшує внутрішньочеревний тиск і підтримує хребет.

Суть вправ на втягування живота в тому, що вони роблять поперечний м’яз еластичнішим. Вже через кілька тижнів після початку занять можна помітити ефект — зменшуватися живіт і об’єм талії.

Також за допомогою вакууму живота ти зробиш м’який масаж внутрішніх органів, поліпшиш кровотік, приведеш м’язи в тонус і сформіруешь корсет.

Як робити вакуум?

Найголовніше правило — приступай до вправи тільки натщесерце.

 • Зроби глибокий вдих носом, ковтни повітря ротом і з силою видихни все через рот.
 • Після видиху притисніть підборіддя до грудей і затримай подих на глибокому вдиху. Поклади руки на коліна, підкрути куприк вперед і втягни живіт. Ти зрозумієш, що правильно зробила вправу, якщо живіт сам затягнеться під ребра вакуумом. Результат не буде залежати від того, які у тебе вихідні. Зверни увагу на те, що втягування живота має відбутися по всій довжині спини. «Прилиплий» до задньої стінки живіт спричинить за собою напруга поперечної м’язи і ти це обов’язково відчуєш.
 • Після невеликої паузи підніми підборіддя, розслаб живіт і тільки після цього видихни. Повільно, без сили.
 • Зроби спокійний вдих.
 • Таку вправу потрібно виконати п’ять разів.

  Згодом, коли поперечний м’яз вже не буде відчуватися, навіть при правильному виконанні вправи, ускладни його — хльостко виштовхуй втягнутий живіт.

  Техніка безпеки при вакуумі

  Вакуум для схуднення — штука хороша, але вправа повинна бути безпечним. Перед тим, як почати заняття, переконайся в тому, що у тебе немає протипоказань. Для цього звірся з нашим списком:

  • загострення хронічних захворювань черевної і тазової області,
  • захворювання органів шлунково-кишкового тракту. У цей список входять: грижа стравохідного отвору діафрагми, гастрит, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки,
  • менструація,
  • вагітність,
  • глаукома і підвищений внутрішньочерепний тиск,
  • ішемічна хвороба серця,
  • артеріальна гіпертонія,
  • серцева недостатність і декомпенсовані пороки серця.

  Також не можна робити цю вправу протягом шести місяців після операцій на передній черевній стінці або тазової області.

  Яких помилок варто уникати під час вакууму?

  Є три правила, який повинні дотримуватися всі, хто виконує вправи на втягування живота.

 • Не роби вакуум відразу після рясного прийому їжі. Ідеально час для втягування живота — вранці, на голодний шлунок.
 • Не займайся, якщо відчуваєш біль або дискомфорт в шлунку і кишечнику. До речі, крепатура — теж тимчасове протипоказання. Як би не хотілося стати стрункішою швидше, зайві навантаження на м’язи преса можуть змінити менструальний цикл і роботу статевої системи.
 • Стеж за диханням, воно повинно бути плавним і розміреним.
 • Раніше ми склали для тебе список з 7 продуктів, які можна спокійно їсти на ніч. Його можна прочитати за посиланням. До речі, ти будеш приємно здивована, але там не тільки селера, а й трохи солоденького.

  Джерело: lady.tochka.net

  No votes yet.
  Please wait...
  Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

  Читайте также:

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *