В Instagram з’явився аккаунт з менструацією

В Instagram з’явився аккаунт з менструацією © depositphotos.com

Поки короткометражки про менструацію забирали Оскар і дизайнери розробляли новий емоджі для менструації, в Україні цією темою зобов’язалися зайнятися в соцмережах.

@menstruationgram — це україномовний путівник менструацією, який без цензури пояснює, що відбувається в організмі дівчини у кожен із днів менструації. Паблік живе на одній хвилі з жінками та дівчатами і радить, як дбати про гігієну та настрій, почуватися активними та щасливими. 

Прості та веселі пости з’являються на @menstruationgram 5-6 разів на місяць — так само, як у середньому менструація в дівчини. Утім, далеко не завжди менструація йде за всіма канонами — і про це паблік теж розповідає.

Сьогодні – перший день менструації. Хоча б у однієї з дівчат, які бачать цей пост. Може, у тебе. Сьогодні ти відкладаєш улюблені білі skinny, прихоплюєш прокладки і кажеш комусь: «Тільки не сьогодні, у мене критичні дні»

View this post on Instagram

Сьогодні – перший день менструації. Хоча б у однієї з дівчат, які бачать цей пост. Може, у тебе 🤔 😏😜 ⠀ Сьогодні ти відкладаєш улюблені білі skinny, прихоплюєш прокладки і кажеш комусь: «Тільки не сьогодні 😱, у мене ❌ 🚫» ⠀ Критичні дні? 😳 Подружки в гостях? 🤯 Червоний день календаря? 💔 Є ідея – а давай поговоримо про менструацію без цензури. Навіщо банити щось цілком здорове і природне? А як ти називаєш менструацію і чому? Напиши в коментах 💃👇 #цідніцеменструація

A post shared by M Kанал (@menstruationgram) on Aug 2, 2019 at 1:39am PDT

@menstruationgram розповідає, як з максимальною користю для жіночого організму організувати справи, дозвілля, фізичні навантаження та харчування під час менструації і не боятися червоних цяток на одязі.

Проект став продовженням М-каналу: Youtube-каналу для підлітків, який розповідає про менструацію без цензури. До проекту приєдналися відомі молоді українці: співачка Мішель Андраде, актори відомого серіалу “Школа” Аня Трінчер і Богдан Осадчук, а також блогерка Яна Горна. 

За опитуваннями U-Report, проекту ЮНІСЕФ, майже половина дівчат не знають, що можна чи не можна робити під час менструації. 91% дівчат і 74% хлопців вважають, що їм бракує інформацію на цю тему. Причина цього — табуйованість теми. Однак менструація — це природний процес та показник здоров’я, якого не треба соромитися.

 Дізнайся коли треба робити УЗД під час вагітності і скільки разів можна.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *