Де лікують печінку? А серце?

Поставивши за мету провести свою відпустку з максимальною користю для здоров’я, визначся, на зцілення якого саме захворювання ти хотіла б спрямувати свої сили та кошти. На жаль, організм більшості з нас «носить» одночасно не одну проблему, а одразу кілька. І це є доволі важливою обставиною.

Наприклад, охоче віддавшись у ласкаві обійми термальних вод, ти дуже порадуєш цим свою кістково-м’язову систему, нирки, сечовивідні шляхи. Але ці води  абсолютно протипоказані, якщо на додаток до основного захворювання ти страждаєш вузловою мастопатією, гіпертонією, міомою матки, гіпертонією, епілепсією.

Грязелікування
дуже ефективне при хворобах опорно-рухового апарата, нервової системи, при хронічному пієлонефриті, гастриті, коліті, при виразці шлунку в стадії повної ремісії (при її фактичному рубцюванні). Але строго протипоказане при гострих запальних процесах, новоутвореннях, туберкульозі, захворюваннях крові та серцево-судинної системи, при вагітності та годуванні груддю.

Гальванотерапія.
Її застосовують при гіпертонії I і II стадії, бронхіальній астмі, гастриті, коліті, панкреатиті, радикуліті, енцефаліті, захворюваннях шкіри, очей. Однак наявність гнійних запальних захворювань, екземи, дерматиту, новоутворень, гарячкових станів категорично відмовляє в цій процедурі.

Масаж. Приємно, корисно і зрештою модно – саме в масажні кабінети в санаторіях стоять найдовші черги. Масаж справді дуже корисний при гіпертонії та гіпотензії, при хронічному бронхіті, плевриті, остеохондрозі, ревматоїдному артриті, сколіозі. Але він категорично заборонений при гострому болі, шкірних хворобах, високій температурі, пухлинах і грижах міжхребцевихдисків.

Тому, націлившись на лікування свого основного захворювання, не забудь попередити місцевого лікаря і про свої «другорядні» проблеми. Адже ти не хочеш, щоб вони просто помінялися місцями, чи не так?

Куди їдемо із хворим шлунком? А з пороком серця?

Якщо ти хочеш приділити увагу

– Стану своєї серцево-судинної системи
(гіпертонічна й ішемічна хвороба, пороки серця) – тебе радо приймуть у санаторіях Київської групи («Жовтень», «Ворзель», «Конча-Заспа», в санаторіях Одеси, Ялти, Слов’янська, Харківської групи тощо)

– Захворюванням шлунку, печінки, кишечнику – вирушай у санаторії Прикарпатської групи (Трускавець, Моршин), у Закарпаття («Карпати», «Сонячне Закарпаття», «Синяк», «Квітка полонини»), Миргород, Одесу.
– Опорно-руховому апарату – відвідай грязьові курорти Криму (Саки – Євпаторія), Одеси, Бердянська, Слов’янська.

Місце розташування санаторію має величезне значення!

Перш ніж із кількох санаторіїв, що відповідають твоїм проблемам, вибрати кращий, оціни його місце розташування. Це особливо важливо, якщо ти вирішила підлікуватися за кордоном. Май на увазі: що старша людина, то ближче має бути місце її зцілення, адже зміна кліматичних умов – чимале навантаження на організм. Тому постарайся не віддалятися від рідної паралелі.

Так, киянам на закордонне санаторне лікування найкраще вирушити до Польщі або Німеччини, жителям Криму – до Греції або Іспанії.
Зміна часових поясів, звісно ж, впливає на організм, але не так жорстко, як зміна кліматичних умов.

Так, адаптація жителів лісових зон (Київської або Полтавської областей) до кримських умов зазвичай затягується на 5-8 днів, тобто забирає щонайменше третину всього санаторного часу. Недозволена розкіш для дорогоцінного «лікувального» часу.

Націлившись на оздоровлення, не їдь далеко від дому: лікування – це одне, а розважальна подорож – зовсім інше.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *