4 базові пози йоги для новачків: ти будешь пурхати як метелик

4 базові пози йоги © depositphotos

Йога — це чудова практика, яка прийшла до нас з культури давнього Сходу. Йога — це не тільки догляд за тілом. В першу чергу, ця практика має на меті догляд за думками. Всі асани йоги рекомендовано виконувати в розслабленому стані, концентруючи увагу на внутрішньому стані.

Напевно ти не одноразово бачила, як майстри йоги роблять неймовірні ,на погляд початківця, кульбіти при цьому зберігаючи посмішку Будди на обличчі. tochka.net пропонує тобі освоїти 4 базові пози йоги, які стануть початком на шляху до гаромії з собою

 • Адхо мукха Шавасана — Собака мордою вниз

  Адхо Мукха Шавасана © depositphotos

 •  Одна з базових поз, з якої рекомендовано починати практикувати йогу. Ця, на перший погляд проста асана, наділена неймовірною користю для всього організму. Регулярно практикуючи Адхо Мукха Шавасану, ти забезпечиш приток свіжої крові до мозку, що дуже позитивно вплине на твоє самопочуття та колір обличчя. Також ця поза чудово і комфортно розтягую задню частину ніг. 

  Але, як і в будь-яких інших асанах, важливо дотримуватися помірності. Дай своєму тілу звикнути до пози, день за днем по-трохи збільшуючи розтягування.

 • Баласана — Поза дитини

  Баласана © depositphotos

 •  Поза дитини, або Баласана, вважається антистресом номер один. Ця найпростіша в виконанні асана покращить травлення, налагодить роботу серця, розслабить м’язи спини та шиї. Включи цю позу до своїх щоденних ритуалів за доглядом за собою та крізь час ти реально відчуєш, як твій фізичний і моральний стан покращились.

 • Пашчимоттанансана —нахил з положення сидячі

  Пашчимоттанансана © depositphotos

 •  Ця асана також проста у виконанні. Але, як і в випадку з позою собаки мордою вниз, не забувай про помірність та поступовість. Для початку рекомендується використовувати спеціальні ремінці для розтягування, кожного разу збільшуючи навантаження.

  Ця поза, як і всі інші має ряд переваг — бореться з безсонням, розтягує всі групи м’язів, нормалізує серцебиття.

 • Сурья Намаскар — Поза Гори

  Сурья Намаскар © depositphotos

 • Поза гори —це основа з основ. Практикуючи її щодня, ти не тільки покращиш координацію рухів та поставу, але й відновиш рівень кров’яного тиску.

  Ці прості асани ти запросто зможеш освоїти, навіть не маючи попередньої фізичної підготовки. Ну а після освоєння цих асан, ти сміливо зможеш переходити на наступний рівень майстерності. 

  Раніше ми писали, як вилучити з локдауна максимальну користь для себе.

  Джерело: lady.tochka.net

  No votes yet.
  Please wait...

  Читайте также:

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *