4 базові пози йоги, після яких ти будеш пурхати немов метелик

4 базові пози йоги © depositphotos

Користь йоги — безсуперечна. Про те, що ця практика з давнього сходу, здатна піклуватися не тільки про твоє тіло, а й про душу — відомо давно. Йога — це практика, яка буде тримати твоє тіло в формі, а думки в гармонії.

Напевно ти неодноразово дивилася ролики майстрів йоги та буда вражена тим, як ці спритники, зі спокійним виразом обличчя, скручують себе в неймовірі для початківця пози — асани. 

Йога — це практика, де необхідно дотримуватися послідовності, крок за кроком виконуючі настанови. tochka.net знає, що ти давно хотіла освоїти йогу, тому підготувала для тебе базові асани, з яких краще за все починати свій шлях в досягненні гармонії в собі. 

 • Адхо Мукха Шавасана — «Собака мородою вниз»

 • Адхо Мукха Шавасана © depositphotos

  Поза «собака мордою вниз»— одна з основних асан і досвідчені йоги вважають її дуже ефективною та достатньо простою в освоєнні. Ця асана дає приток свіжої крові до голови — це дуже важливо та корисно, адже оновлюються клітини головного мозку та покращується колір обличчя. Також ця поза добре та максимально комфортно розтягує задню поверхню ніг.

  Будь терпляча до свого тіла. Виконуй цю асану плавно, раз за разом збільшуючи розтягування.

 • Баласана — Поза дитини

 • Баласана © depositphotos

  Це дуже легка в освоєнні асана. Баласана допоможе тобі справитися зі стресом. Але на цьому її переваги не закінчуються. При регулярній практиці цієї пози, в тебе покращиться травлення, відновиться циркуляція крові, витягнуться та розслабляться м’язи спини, шиї та хребта.

 • Пшачимоттанасана — нахил вперед із положення сидячі

 • Пашчимоттанансана © depositphotos

  Входити в цю асану рекомендовано поступово, як і в випадку з Адхо Мукха Шавасаной — кожного разу збільшуючи розтягування. Перший час можна використовувати спеціальні ремінці для розтягування. Освоїти цю асану варто, хоча б через те, що вона відновить сили, допоможе при безсонні та поганому настрої, покращить кровообіг та роботу серця.

 • Сур’я Намаскар — Поза гори

 • Сурья Намаскар © depositphotos

  Ця поза також одна з найпростіших. Але незважаючи на простоту її виконання, вона дуже і дуже корисна. Освоївши цю асану, ти покращиш статуру, зміцниш стегна, колені та кісточки, гармонізуєшся та розслабишся.

  Нещодавно ми підготували для тебе дуже корисний матеріал, як взяти максимальну користь з локдануа. 

  Джерело: lady.tochka.net

  No votes yet.
  Please wait...

  Читайте также:

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *