Кращі новорічні ігри та конкурси для дітей і дорослих на 2021 рік

Ігри на Новий рік © depositphotos

Хочеш зробити зустріч Нового 2021 року незабутнім для своєї дитини? Тоді організуй новорічні ігри для дітей, в яких можуть брати участь як дорослі, так і діти. Обов’язково придумай і щедрі винагороди за участь і перемогу в твоїх іграх і конкурсах. У матеріалі tochka.net ми зібрали добірку найцікавіших новорічних ігор та конкурсів для дітей.

Кращі дитячі новорічні ігри та конкурси

Гра «Стрибучий мішок»

У запропонованому забігу приймають участь 2 дитини. Потрібно стати в порожній мішок і відстрибав дистанцію, підтримуючи його руками. Той, хто вдається першим, нагороджується солодким подарунком.

Конкурс «Загорни подарунок»

Бере участь необмежена кількість дітей і дорослих. Чим більше — тим веселіше. Треба якомога швидше упакувати подарунок в папір або серветку. Хто швидше заверне сюрприз, той і виграв приз. Іншим втішні подарунки — цукерки.

Конкурс «Новорічні розмальовки»

5-6 учасників отримують альбомні листи з довільними лініями (однакові) і маркери. Потрібно домалювати картину, у кого вийде цікавіше, той і переміг.

Ігри на Новий рік © depositphotos

Гра «Новорічний крокодил»

Хто не знає цю гру? Кількість учасників необмежена. Загадувати загадки потрібно на новорічну тематику. Це гра до нескінченності, а в якості штрафів учасникам потрібно випивати келих шампанського або горілки, а дітям — ситро.

Конкурс «Прикрашаємо ялинки»

Учасники з зав’язаними очима і з ялинковими іграшками виходять на середину приміщення. Всіх крутять кілька разів навколо своєї осі. Завдання — знайти ялинку і повісити на неї іграшку. Звертати не дозволяється. Якщо учасник під щось або в когось уткнувся, то повинен там і повісити іграшку.

У матеріалі tochka.net пропонуємо тобі корисні поради, як все встигнути до Нового року 2021.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *