Гуляли всю ніч до ранку: Кабмін продовжив роботу ресторанів в новорічну ніч

Ресторани працюватимуть до 7 ранку в новорічну ніч © Depositphotos

Згідно з новими обмеженням, які вступили в силу 19 грудня, обмежувалася робота ресторанів в новорічну ніч. Так, ресторанам, барам і кафе дозволялося працювати до першої години ночі. Однак, на вчорашньому засіданні Кабінету міністрів було прийнято постанову №1301, згідно з якою роботу ресторанів продовжили.

До котрої будуть працювати ресторани в новорічну ніч?

Ресторани, кафе і паби зможуть працювати в новорічну ніч до 7 ранку 1 січня. Уряд вніс зміни до постанови про роботу закладів громадського харчування. Раніше ресторанам дозволили працювати до першої години ночі в новорічну ніч.

Зазначимо, що в інші дні ресторани і кафе можуть працювати до 23.00, водночас розрахунок потрібно провести до 22.00.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов зазначив, що зміни стосуються тільки часу роботи ресторанів, проте інші правила перебування в ресторанах і кафе залишаються чинними. Також міністр порадив зустрічати Новий рік у сімейному колі.

Щоб святкування було насправді безпечним, краще зустріти Новий рік із найріднішими, у вузькому сімейному колі. Проте, якщо все ж вирішили відсвяткувати в кафе чи ресторані, не забувайте про часте миття рук, соціальну дистанцію та вдягати маски під час пересування закладом, зазначив міністр Максим Степанов.

Нагадаємо, що 8 січня в Україні вводять локдаун, під час якого ресторани і кафе не зможуть приймати клієнтів, а будуть працювати тільки на винос.

Раніше ми розповідали, що кількість заражених Covid-19 в Україні перевищила 1 млн осіб.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *