Яценюк заощаджує на школі для дітей (фото)

Знаменитості готуються до початку навчального року, адже багато з них завтра будуть звичайними батьками. Хтось поведе дитину в перший клас, у когось син чи донька перейдуть у випускний, хтось переживатиме на шкільній лінійці, коли маля читатиме святковий віршик, а потім вирушить на свій перший урок. А хтось радітиме, що в школі заведено ходити у формі, і не треба купувати речі от кутюр, адже донечка «дозріла». Загалом, зірки теж витрачаються на зошити, ручки, олівці та інше шкільне приладдя. І теж нарікають на дорожнечу.

Ольга Сумська розщедрилася на рюкзак за 1000 грн.

Акторка Ольга Сумська поведе завтра молодшу дочку Аню в третій клас школи №106, що в центрі столиці.

За словами знаменитої мами, до школи все готове: купили пенали, ручки, зошити, на обкладинках – улюблені герої дочки з мультиків і казок. Форму залишили з минулого року, мовляв, тоді брали на виріст, а цього року буде якраз. Економія. Хоча витрати все-таки були.

– Ціни на портфелі просто шокували — від 1000 гривень! Довелося розщедритися — взяли рюкзак із зображенням ляльки Барбі, – скаржиться Ольга.

Маша Єфросиніна веде доньку в перший клас

Завтра відома телеведуча Маша Єфросиніна переживатиме за свою дівчинку Нану. Донечка не лише піде в перший клас, а й виступатиме на шкільній лінійці. Невже піде по слідах мами? А наприкінці шкільного свята Нані довірять почесну місію – дзвонити в шкільний дзвінок, запрошуючи всіх першокласників на перший урок.

За словами наближених до сім’ї телеведучої, Єфросиніна вибрала для дочки зовсім не елітний, а звичайний ліцей із поглибленим вивченням іноземних мов.

Яценюк заощаджує на школі

Арсеній витратив на збори до школи двох доньок – першокласниці Софії та п’ятикласниці Христини – близько 4 тис. грн. (на двох). Купили шкільне приладдя, форму, рюкзаки, осінній одяг, пальто, взуття, вистачило навіть на спортивну форму (!). Цікаво, де скуповувався тато-нардеп? Невже на шкільному базарі. Судячи з витрат, схоже на те.

Зате на школі економія. За словами наближених до сім’ї Яценюка, діти йдуть у державну школу на Печерську з поглибленим вивченням англійської мови. І VIP-батьки дуже задоволені, що за навчання платити не доведеться. І побори в школі не прийняті.

Ведуча Сніжана Єгорова тримає доньку в чорному тілі

Завтра відома ведуча Сніжана Єгорова, вона ж багатодітна мама, піде на шкільну лінійку до 12-річної доньки Саші, яка навчається у 48-й київській гімназії.

Молодші – Аріна й Андрій до школи ще не доросли, а найстарша Настя школу вже закінчила.

За словами Єгорової, надмірності в сім’ї не вітаються, тож до школи Саша піде у формі з минулого року.

Також завтра підуть у школу діти й онуки українських політиків. Так, ліцей «Поділ» розчинить двері перед онуками мера Києва Леоніда Черновецького — Леоніда й Аліни Супруненків, перед внучкою екс-президента України Віктора Ющенка п’ятикласницею Яриною-Домінікою та молодшою донькою екс-прем’єр-міністра Анатолія Кінаха – Софійкою.

Кузьма Скрябін залякав дочку-школярку

Барбара Кузьменко – донька лідера групи «Скрябін» Андрія Кузьменка (на прізвисько Кузьма Скрябін) завтра піде у восьмий клас ліцею №100, який розташований у центрі столиці. За словами зіркового татуся, він ніколи не сварить Басю за погані оцінки. Зате лякає двірниками. Мовляв, погано вчитимешся – местимеш вулиці, як оті тітки в оранжевих жилетах… Каже, що метод діє!

От лише Кузьма забув згадати, що часто бувають випадки, коли і люди з вищою освітою змушені підмітати тротуар… Хоча дітям віпів це не загрожує.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *