Із ласуна виросте злочинець

Діти, які зловживають солодким – шоколадками, цукерками, тістечками, тортиками тощо, – ростуть більш агресивними та схильними до насильства. Тому ризикують потрапити за ґрати більше, ніж їхні ровесники, які знають міру в поїданні солодощів.

Цей несподіваний висновок зробили британські дієтологи на основі практичного дослідження. Фахівці вкотре підтвердили, що всі проблеми родом з дитинства.

– Підлітки, які цілими днями поїдають цукерки, шоколадні батончики, солодкі снеки та решту продуктів junk food, до 30 років мають у багажі досягнень насильство та злочини проти особистості, – констатують британські експерти.

Чому солодке робить із дитини агресора?

Психіатри відповідають на це запитання так:

– Через те, що дитячі капризи, біль, роздратування, переляк тощо дорослі часто «заглушають», давши дитині щось солоденьке, у результаті – дорослі діти не можуть впоратися з негативними емоціями самостійно. Вихлюпують свій гнів, проявляють агресію. Варто відзначити, що ласуни з дитинства вирішують усі свої проблеми за рахунок солодощів. Крім порушень із психікою та неврівноваженої поведінки, це також призводить до проблем зі здоров’ям. А саме: стає причиною ожиріння, порушення роботи серця та нирок, діабету, гормональних порушень, багатьох шкірних захворювань тощо.

Підтверджують фактами

Британські експерти в ході спецпрограми British Cohort Study спостерігали за 17,5 тис. осіб, народженими у квітні 1970 року. Респонденти, які з дитинства щодня вживали солодке у великій кількості, до 34 років мали кримінальний досвід, зокрема хуліганство та насильство.

Учені з Університеті Кардіффа провели подібне дослідження. І підтвердили результати колег. 69% піддослідних осіб, які чинили насильство та злочинні дії, в дитячому віці регулярно поїдали кондитерські та шоколадні вироби.

Хто винен?

– Тільки батьки відповідають за правильне харчування та за подальшу поведінку своєї дитини. І значну тривогу викликає формування у дитини норм поведінки, коли солодощі стають провідниками шантажу, капризів і агресії, – запевняють експерти.

Що робити?

Медики рекомендують дотримуватися здорової дієти з дитинства. І якщо балувати дитину або заохочувати, то краще природними солодощами та «цукерками» – родзинками, курагою, сезонними фруктами, ягодами тощо, а не черговим походом до фаст-фуду або блоком шоколадних батончиків.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *