У Кропивницькому відсутні офіційно визначені місця масового відпочинку на водоймах (ФОТО)

У Кропивницькому на період дії воєнного стану заборонено купання у розташованих на території міста водоймах, використання на водних об’єктах громади плавучих засобів, встановлення водних атракціонів та облаштування місць для водних видів спорту чи фізкультурно-оздоровчих занять.

Таке рішення прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму засіданні, повідомили в пресслужбі міськради.

За інформацією начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кропивницької міської ради Сергія Коваленка, в місті відсутні офіційно визначені місця масового відпочинку на водоймах, які б відповідали Правилам охорони життя людей на водних об’єктах України.

Стихійні ж місця відпочинку в період дії воєнного стану неможливо забезпечити засобами оповіщення і укриттями на випадок виникнення надзвичайної ситуації воєнного характеру та повітряної тривоги.

Окрім цього, за інформацією Кіровоградського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби, стан води у більшості річок та ставків на території міста, а також прибережний ґрунт, за санітарно-епідеміологічними показниками не відповідають встановленим нормам, які дозволяють безпечне перебування людей у воді.

 

 

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.