У 2019 медзакладам, які не перетворились у некомерційні підприємства, доведеться платити

Якщо медзаклади Кіровоградщини із комунальних закладів не переформатуються у комунальні некомерційні підприємства до кінця року, то це загрожує додатковими витратами для місцевих бюджетів.

Про це заступник голови ОДА Сергій Коваленко повідомив під час апаратної наради

«У нас відбулися усі необхідні перетворення. Усі заклади первинної ланки переформатувались у некомерційні комунальні підприємства. Здійснили перетворення і госпітальна ланка. Залишилась друга ланка – спеціалізовані заклади. Частина з них вже перетворена з комунальних закладів у комунальні некомерційні підприємства, частина – до кінця року задекларувала перехід.

Частина територій ставлять собі 2019 рік як термін переходу мед закладів від комунальних закладів до комунальних некомерційних підприємств.

Наголошую, лише до 31 грудня діє спрощена система переходу із медзакладу у некомерційні підприємства. Після закінчення цієї спрощеної системи вам прийдеться проводити оцінку майна за вимогами законодавства. Це означає, що прийдеться виймати із місцевого бюджету значні кошти. Зараз такі витрати непотрібні.» — пояснив Коваленко.

Така зміна є необхідною для майбутнього отримання фінансування медустановами від Національної служби здоров’я. З 2020 року передбачено, що медичної субвенції не буде взагалі, а фінансування медицини на всіх рівнях здійснюватиме НСЗУ.

Джерело: gre4ka.info

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *