В аптеках Кіровоградщини закінчується вакцина проти грипу

 

Близько 60 доз протигрипозної вакцини залишилося в аптеках області.

З початку епідемічного сезону, а це – з другого жовтня минулого року,  до аптечної мережі  Кіровоградщини  надійшло чотири тисячі сто доз протигрипозних вакцин.

«На сьогодні майже вся вакцина використана і на залишку в різних аптеках залишилося близько шістдесяти доз. Із них 34 дози вакцини ще є в аптеках Кропивницького», – розповіла заступник директора обласного лабораторного центру МОЗ України Надія Оперчук.

За її словами, надійним захистом від грипу є своєчасна імунізація сезонними протигрипозними вакцинами.

«Ще не пізно щеплюватися. Проти грипу вакцинуватися  можна не тільки на початку епідемічного сезону. Зробити це можна  і в період епідсезону. Для формування імунітету необхідно два тижні після введення протигрипозної вакцини», – зазначила Надія Оперчук. 

«На даний момент у нас попиту на протигрипозні вакцини зовсім немає. Люди, які б бажали вакцинуватися не питають і не замовляють її поки що.  Тому зараз ми її не завозимо. Однак, як тільки  до нас хтось звернеться із рецептом для придбання препарату, ми її доставимо на наступний день»,  – зауважила завідуюча аптекою на Набережній Оксана Хільченко

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *