Спортсмени з Кропивницького досягли золотих вершин

У Кропивницькому. в обласній спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву «Надія» завершився чемпіонат області та ІІ етап обласної спартакіади «Повір у себе» з плавання серед спортсменів з інвалідністю.

Про це інформує пресслужба міськради.

Кропивницькі спортсмени вкотре продемонстрували чудові результати.

Так, у чемпіонаті області Андрій Деревінській посів І місце в запливах вільним стилем на 50 та 100 метрів. Його одноклубниця Ольга Свідерська стала чемпіонкою вільним стилем на 50-метровій дистанції і в запливі на 50 метрів на спині, Дар’я Тарасенко здобула «золото» на 50 метрах вільним стилем і батерфляєм, Ірина Терещенко святкувала перемогу на 50 – метрівці брасом і батерфляєм, Денис Хрипта зайняв І місце на 50 метрах вільним стилем і брасом.

У спартакіаді «Повір у себе» найкращими на дистанції 50 метрів стали Валерія Дяченко (у плаванні на спині та брасом) і Кирило Гаршанов (у вільному стилі, на спині та брасом.

Переможці та призери були нагороджені дипломами від регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”.

Тренують спортсменів Олена Кузніцова та Юрій Жовтенко.

Джерело: zpu.kr.ua