Провідні кардіохірурги виступили на науковій конференції у Кропивницькому (ФОТО)

У Кропивницькому відбулась обласна науково-практична конференція «Діагностика і лікування патологій серця» приурочена до 105-річчя з Дня народження академіка Миколи Амосова.

У рамках заходу перед лікарями-кардіологами та сімейними лікарями області виступили провідні кардіохірурги країни.
«Амосова я дуже люблю і поважаю. І він живе з нами до сих пір не дивлячись на те, що фізично він не тут. Познайомив нас кардіохірург Василь Савченко. Він разом з Амосовим вперше в Україні робив операції на відкритому серці. В Києві і Кіровограді були зроблені перші операції. За це, на той час, вони отримали орден Леніна. Мета конференції – познайомити лікарів-кардіологів і сімейних лікарів, саме з кардохірургами. Щоб вони чули на лекціях про ту патологію, з якою можуть допомогти. Про те, що може привести людину до здоров’я. Бо 50% людей в Україні помирає від серцево-судинних захворювань,» – розповів про мету проведення заходу Григорій Урсол, кандидат медичних наук і практикуючий хірург.

Доктор медичних наук, професор, керівник регіонального центру кардіохірургії з Одеси Юрій Карпенко розповів про сучасні методі тахі-аритмії.

Віктор Сердюк, Президент Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів розповів про польський досвід у впровадженні телекардіомоніторингу: спостереження 24/7 для проблемних пацієнтів.

Також лікарі могли спостерігати пряму трансляцію емболізації артерій тімуса при злоякісній тімомі. Операцію провів Юрій Авдосьєв, доктор медичних наук, професор кафедри онкології та дитячої онкології Харківської медичної академії післядипломної освіти. Таку операцію в Україні виконали вперше.

Окрім того трьох лікарів нагородили церковними відзнаками – орденом Святого Луки.

Джерело: gre4ka.info

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *