Протитуберкульозний санаторій на Кіровоградщині планують перепрофілювати в заклад дитячого дозвілля

Староосотський дитячий обласний протитуберкульозний санаторій можуть перепрофілювати в заклад дитячого відпочинку та дозвілля. Таку ініціативу обговорила виїзна комісія.

Комісія у складі заступника голови обласної ради Дмитра Лінька, заступника голови облдержадміністрації Андрія Лісоти та керівників профільних структурних підрозділів облдержадміністрації відвідала Староосотський протитуберкульозний санаторій і поспілкувалася з виконуючим обов’язки генерального директора Юрієм Баглюком.

Заклад володіє потужною матеріально-технічною базою, проте через пандемію Covid-19 уже другий рік її не використовують для оздоровлення дітей.

«Враховуючи законодавчі зміни, держава не фінансуватиме роботу протитуберкульозних санаторіїв. Відтак постає питання про реорганізацію закладу для збереження його функціоналу та трудового колективу. У процесі обговорення ми визначили, що одним із напрямків його роботи може бути дитячий відпочинок та дозвілля», – прокоментував Дмитро Лінько.

Передбачається залучення до відпочинку дітей з усієї області, а також проведення обласних та всеукраїнських туристичних і спортивних зборів. Рішення про реорганізацію прийматиме обласна рада на пленарному засіданні.

Дмитро Лінько наголосив, що це необхідно зробити якнайшвидше, щоб передбачити в обласному бюджеті 2022 року кошти на фінансування закладу.

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.