Понад 600 жінок Кіровоградщини безоплатно отримали гормональні препарати

За місяць дії спільної програми міжнародної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів» і обласного центру планування сім‘ї та репродукції людини понад 600 жінок отримали безоплатно гормональні препарати на Кіровоградщині.

Як повідомила Жанна Стручковськадиректорка обласного комунального підприємства «Кіровоградфармація», що є провайдером програми, найчастіше жінки зверталися за препаратами для збереження вагітності та контрацептивами.

«Програма є надзвичайно важлива у нинішній час. Наприклад, жінки, які потребують дороговартісних ліків для збереження вагітності і які не в змозі їх придбати, мають можливість зараз їх отримати безоплатно. Дякуємо нашим партнерам», – зазначила Жанна Стручковська.

Директорка підприємства нагадала, в аптеці «Кіровоградфармація» №118 у Кропивницькому та в аптеці обласного центру планування сім‘ї за рецептом можна отримати комбіновані оральні контрацептиви, презервативи, гормональні препарати для жінок різного віку – при вагітності, при лікуванні порушень менструального циклу, замісну терапію в менопаузі, внутрішньоматкові спіралі.

Довідково: на Кіровоградщині запрацювала спільна програма з міжнародною гуманітарною організацією «Лікарі без кордонів» задля забезпечення жінкам комплексної допомоги з питань планування сім‘ї.

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *