Нова хвиля ковіду восени: медики закликають вакцинуватися четвертою дозою

COVID-19 є інфекцією, пов’язаною із сезонністю, тому вже цієї осені очікуються зріст кількості захворювань. Наразі в поліклініках і лікарнях Кіровоградщини є вакцина, тож мешканців закликають зробити додаткову, четверту дозу щеплення.

Насамперед вакцинація необхідна для людей віком від 60 років, проте захистити себе від захворювання, особливо в умовах війни, потрібно людям і віком від 12 років. На цьому наголосив директор обласного департаменту охорони здоров‘я Олег Рибальченко.

Наразі в області загалом вже вакцинувалося від ковіду 45,5% населення віком від 18 років, а також 2793 дитини віком від 12 до 17 років.

«Зараз вже є можливість отримати другу бустерну дозу вакцини від ковіду, тобто загалом четверту. Вони вже зараз доступні у амбулаторіях і поліклініках області. Закликаємо вакцинуватися завчасно до епідемічного сезону і місцевих мешканців, і вимушених переселенців», – наголосив Олег Рибальченко.

Другу бустерну дозу можна отримувати вже через чотири місяці після першої бустерної (третьої загалом).

Директор депатраменту підкреслив, що медичні заклади отримали нові вакцини Pfizer, адже у попередніх запасах сплив термін придатності – тож їх утилізували.

 Раніше «Гречка» пояснювала, чи насправді епідемія коронавірусу пішла на спад і що потрібно знати про ковід.

Джерело: gre4ka.info

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *