Навіщо в Кропивницькому хочуть змінити маршрут щорічного весняного забігу

Щорічно, в травні, у місті проходить масштабна бігова подія – Кропивницький півмарафон. З кожним роком все більше людей в обласному центрі приєднуються до бігового руху, також прийняти участь в півмарафоні приїздить чимало учасників з інших міст.

Другий рік поспіль «Кропивницький півмарафон» стає одним із переможців серед малих проектів Громадського бюджету, що однозначно свідчить про інтерес та підтримку з боку жителів міста.

Ця подія  позитивно сприймається біговою спільнотою, має безліч позитивних відгуків, входить в календар бігових змагань України та користується популярністю.

Однак від учасників поширеною є претензія щодо маршруту забігу, та прохання зменшити його хоча б до двох кіл (на дистанції 21 км.).

Свою пропозицію висловила кропивничанка Дар’я Макарова, опублікувавши звернення у Єдиній системі місцевих петицій Кропивницького.

«Кропивницький чудове місто для туристів, впевнена, що багато українців, і не тільки, будуть зацікавлені провести тут активні та здорові вихідні, що позитивно вплине на розвиток внутрішнього туризму, адже такі події є надзвичайно важливими для іміджу міста. Популяризація здорового способу життя серед громадян має бути пріоритетом у розвитку будь-якого міста. Прошу розглянути та затвердити проект нового маршруту Кропивницького півмарафону 2020, з урахуванням побажань учасників забігу, а саме: маршрут включатиме в себе пробіг по історичній частині міста, стартове містечко розташується поруч зі знаковим культурним чи архітектурним об’єктом, а дистанція півмарафону (21 км) складатиметься з двох кіл», – йдеться у документі.

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *