Майже пів тисячі українців уперше здали кров у межах акції "Гігапоміч" (ФОТО)

Учора, 12 грудня, – пів року від початку акції «Гігапоміч», яку спільно проводять  мобільний оператор lifecell та платформа ДонорUA.

Завдяки цій ініціативі 490 абонентів lifecell вперше зареєструвались на ДонорUA, долучились до донорського резерву та  здали кров. За це кожен донор чи донорка отримали 10ГБ мобільного інтернету в якості подяки від оператора.

Акція «Гігапоміч» розпочалась напередодні Всесвітнього дня донора і мала тривати до кінця цього року. Але lifecell та ДонорUA продовжують ініціативу ще на пів року — до 12 червня 2024 року. 

“Акція «Гігапоміч» — можливість подякувати донорам за їхню свідому позицію та внесок у порятунок життів. Окрім того, завдяки співпраці з lifecell ми звертаємо увагу людей на тему донорства: майже пів тисячі абонентів, можливо, взагалі вперше замислилися про те, що теж можуть долучитися до донорського руху. Об’єму крові, яку вони здали в ході акції, може вистачити, аби врятувати понад 1000 життів. Дякуємо партнерам і всім донорам! Рухаємося далі”, — коментує співзасновниця ДонорUA та президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України» Ірина Славінська. 

Бути донором – почесно та благородно.

“Ми вдячні кожному нашому абонентові, який ділиться кров’ю з тими, хто цього потребує. За пів року 490 донорів, які взяли участь в акції, разом здали понад 200 л крові. І ми віримо, що ця кров допоможе врятувати багато життів. Акція «Гігапоміч» для lifecell – це можливість хоча б невеликої подяки оператора за вагомий внесок кожного донора крові та її елементів. Цю думку ми втілили у слогані акції «Ви рятуєте – ми дякуємо», яку разом з ДонорUA продовжуємо ще на шість місяців”, – зазначила експертка зі зв’язків з громадськістю відділу корпоративних комунікацій Марія Зеленько.

Щоб узяти участь в акції, донору слід здати кров або її компоненти та отримати відповідну довідку. Зареєструвавшись або авторизувавшись на ДонорUA, потрібно зафіксувати свою донацію в особистому кабінеті та завантажити фото або скан-копію довідки. Після підтвердження донації, яке відбувається у межах 5 робочих днів, у розділі «Бонус від lifecell» в особистому кабінеті з’явиться кнопка «Отримати 10 ГБ».

Більш детальна інструкція – у кабінеті донора. 

За умовами акції «Гігапоміч», отримати бонуси можна за будь-яку донацію, і якщо цільну кров здають раз на 2-3 місяці, то плазму або тромбоцити можна здавати раз на 2 тижні. 

Реєструйтеся на ДонорUA, здавайте кров системно та користуйтеся спеціальними можливостями для донорів. 

 

 

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *