Кропивницьким працівниками перукарень та салонів краси нагадали про необхідність дотримання санітарних правил

Без послуг перукарень або салонів краси сьогодні обійтися неможливо. Але у разі недотримання вимог санітарно-протиепідемічних правил та гігієнічних норм такі заклади також можуть нести загрозу здоров’ю клієнтів.

Про це говорила головна спеціалістка відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кропивницького управління Держпродспоживслужби в області Тамара Третяк під час зустрічі з працівниками перукарень та салонів краси.

Присутнім нагадали про необхідність дотримання вимог Державних санітарних правил та норм для перукарень різних типів ДСПіН 2.2.2.022-99.

Детальніше з документом можна ознайомитися за посиланням.

Довідково: згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України від 4 серпня 2020 року за № 1788 затверджена уніфікована форма акту, складеного за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) та перелік питань щодо проведення такого заходу з дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення в перукарнях та салонах краси. Питання передбачають перевірку не тільки облаштування, оснащення закладів, але й контроль з боку суб’єкта господарювання умов перебування клієнтів (контроль освітлення, температури, вологості повітря, якістю проведення миття та дезінфекції всіх контактних поверхонь тощо), проведенням санітарного дня раз на місяць.

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.