Кропивницький міський голова закликає містян не нехтувати вакцинацією від коронавірусу

Днями очільник міста Андрій Райкович об’їхав центри масової вакцинації. Інспекція виявила, що вони залишаються  напівпорожніми.

«Мене це дуже тривожить, зважаючи, що «Омікрон» значно агресивніший, ніж попередні штами. Звертаюсь до всіх вас, шановні земляки, особливо тих, хто мають за плечима 60+, вакцинуйтеся. Лякаєтеся погоди – попросіть дітей, згуртуйтеся із сусідами, але нехтувати щепленнями нерозумно. Не слухайте жодних страшилок. Не слухайте жодних пліток. Всі мої консультації з нашими фахівцями, вся оперативна медична статистика свідчить про те, що вакциновані, навіть ті, хто мають складні системні захворювання, переживають хворобу значно легше. Звертаюсь до вашої свідомості, до вашого досвіду. У нас і так чимало підстав, щоб нервувати і переживати, давайте хоча б подбаємо про власне здоров’я і здоров’я оточуючих. Здорова людина, здорова сім’я, здорове місто – це великий крок до загального порядку і спокою. Почуйте мене всі, будь ласка. Звертаюсь до педагогів, слідкуйте за здоров’ям дітей у школах, садках, ПТУ, будьте більше на контакті з батьками, використовуйте всі комунікаційні платформи», – наголосив очільник міста.

Андрій Райкович закликав також молодше покоління більше спілкуватися зі старшим, розповідати, як треба діяти і жити, коли розповсюджується вірус і всі ЗМІ переповнені тривожною інформацією.

«Ні – невиваженим крокам, ні – паніці, ні – фейкам і залякуванням! Так – лише порядку, згуртованості, розумним діям і турботі одне про одного! Лише за таких дій будемо здоровішими, міцнішими і впевненішими. Всім бажаю здоров’я, холодного розуму!, – зазначив Андрій Райкович.

І додав, що щоденне завдання влади – робити все можливе, щоб було тепло, затишно і спокійно, а значить створювати порядок у місті.

Читайте також: 

  • Від понеділка школярі Кропивницького йдуть на дистанційне навчання

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.