Кіровоградщина: COVID-19 залишається одним із викликів сьогодення (ФОТО)

 

На Кіровоградщині з початку війни зафіксовано понад 10 тисяч нових випадків захворюваності на COVID-19, зокрема, й серед внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомила головна державна санітарна лікарка області Надія Оперчук під час засідання координаційної ради з питань ВПО.

З початку війни в області зафіксовано 10 259 нових випадків COVID-19. З них майже 1000 – у дітей. Померло від коронавірусної хвороби 160 мешканців.

Серед внутрішньо переміщених осіб також фіксувалися випадки захворювання на коронавірусну хворобу – 221 випадок, серед них – 31 дитина. Дев’ятеро осіб померли.

“Випадки захворювання на COVID-19 реєструвалися і у місцях компактного проживання внутрішньо переміщених осіб. Був вжитий повний комплекс протиепідемічних заходів. Нам удалося локалізувати ці «вогнища», дотримуватись оперативно-обмежувальних заходів, провести всі дезінфекційні заходи і не допустити розповсюдження інфекції. На сьогодні у місцях компактного проживання ВПО не зареєстровано нових випадків і карантинно-обмежувальні заходи, які ми накладали, вже знято,” – зазначила Надія Оперчук.

Читайте також: Головдержсанлікарка Кіровоградщини: вакцинацію проти COVID-19 можна поєднувати з імунізацією від грипу

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *