Які позитивні зміни чекають на медичні заклади Кропивницького

Розвиток сфери охорони здоров’я у Кропивницькому був і залишається пріоритетним напрямком діяльності міської влади. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович, під час спілкування з медичними працівниками лікарні швидкої медичної допомоги вчора, 16 квітня.

Одним із пріоритетних завдань для обласного центру лишається реанімація Медико-санітарної частини №19. 

«Будівля, де розміщений цей заклад, є однією з найновіших у Кропивницькому, але її потужності зовсім не використовуються. А мікрорайон Кущівки знаходиться не так далеко від центру і туди регулярно курсує комунальний транспорт, тому проблем дістатися до лікарні не буде. Тож сьогодні необхідно грамотно вирішити, чим і як наповнити цю лікарню, аби заклад наповну служив громаді міста», — переконаний міський голова.

Позитивні зміни чекають і на лікарню швидкої медичної допомоги. Оскільки цей медзаклад є базовим у Кропивницькому та має надзвичайно потужне хірургічне відділення з високопрофесійними спеціалістами, гостро постало питання створення власного новітнього операційного блоку.

«Так, планів чимало, на їх реалізацію необхідна значна сума коштів і місто безумовно розраховує на допомогу держави, аби амбітні проекти реалізувалися», — зазначив Андрій Райкович.

http://kr-rada.gov.ua

 

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.