Як виправити форму носа?

Іноді це не просто естетичний дефект, але і серйозна проблема з диханням, хропіння і загроза апное. Корекція носової перегородки або кирпатого носа цілком можливі, для цього буде потрібна контурна пластика або операційна ринопластика в Киеве цены на процедури залежать від обраної схеми виправлення дефекту — ін’єкції або хірургія.

Корекція невеликих дефектів

Ін’єкції філера на основі гіалуронової кислоти в столичній клініці Platinum Laser з успіхом формують красиву форму крил носа, приховують горбочок або провал, виправляють видиму асиметрію або викривлення носа. Перевага методу — швидкість, відсутність реабілітаційного періоду, відсутність шрамів і рубців після маніпуляції.

Контурна пластика проводиться для доведення до бездоганності рис обличчя після кругової підтяжки обличчя або оперативного втручання. Філери біорозчинні, відмінно сприймаються організмом і насичують клітини шкіри незамінною амінокислотою, що відповідає за синтез колагену і еластину.

Основний недолік процедури — тимчасовий характер, в залежності від індивідуальних особливостей пацієнта гель розсмоктується за 8-10 місяців, і потрібна нова корекція.

Пластика носа

Ринопластика радикально вирішує проблеми із зовнішністю і диханням. Оперативне втручання потрібне за медичними показаннями. Ринопластику проводять для виправлення вроджених дефектів зовнішності або після спортивних і побутових травм, операцій, аварій, нещасних випадків.

За допомогою ринопластики зменшуються надмірно широкі ніздрі, прибирається горбинка, коригується довжина носа. Як показує практика, непомітна на перший погляд корекція радикально змінює обличчя і людина стає набагато привабливійшою.

Види ринопластики:

  • септопластика, або корекція носової перегородки;
  • зміна розмірів носа;
  • корекція кінчика носу;
  • вирівнювання поверхні спинки носа;
  • реконструкція.

Оперативне втручання зазвичай розділяється на дві підгрупи: закриті операції з розрізом зсередини або відкриті з боку поверхні носа. Обрана схема залежить від протоколу оперативного втручання. Час операції займає 40-120 хвилин. Показання для повторної ринопластики — рідкісний виняток із загальної клінічної статистики.

Якість оперативного втручання визначається майстерністю та професіоналізмом хірургів. У клініці Platinum Laser ринопластику проводять сертифікований пластичний хірург та головний лікар.

Джерело: gre4ka.info

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *