Як медик із Кіровоградщини відкрив власну справу

Житель смт Голованівськ Руслан Опалюк із дитинства знав, що його майбутнє неодмінно буде пов’язане з медичною практикою, адже юнак зростав у родині лікаря-стоматолога.

Після школи він здобув медичну освіту й понад дев’ятнадцять років працював лікарем-стоматологом у Голованівській центральній районній лікарні Кіровоградської області.

У зв’язку з оптимізацією медичних закладів, пану Руслану довелося  звільнитися з роботи. Не довго роздумуючи, у серпні 2020 року, по допомогу у пошуку роботи чоловік звернувся до Голованівської районної філії обласного центру зайнятості, де він дізнався про сприяння служби зайнятості у започаткуванні власної справи.

Маючи достатній досвід роботи за фахом, Руслан вирішив відкрити власну справу з надання стоматологічних послуг. Отримавши кваліфіковані консультації фахівців районної філії та відвідавши семінар «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес» – захистив бізнес-план. Після реєстрації як приватний підприємець, пан Руслан отримав одноразову допомогу по безробіттю для започаткування власної справи та розпочав перші кроки у бізнесі. Чоловік отримав ліцензію, придбав необхідний інструментарій та оснащення кабінету для надання стоматологічної допомоги.

Таким чином, на початку грудня 2020 року, у Голованівську розпочав свою діяльність приватний стоматологічний кабінет, власником якого став Руслан Опалюк. Лікар за освітою та досвідчений фахівець своєї справи надає досить широкий спектр послуг населенню: консультування та стоматологічна допомога, а також проведення лікувально-профілактичних заходів. Помічником та порадником чоловіка у медичній сфері й надалі залишається його мати Тамара Опалюк, яка має чималий досвід роботи лікаря-стоматолога.

Тим, хто сьогодні стоїть на порозі вибору власного професійного шляху, або перебуває у пошуку роботи, Руслан Опалюк радить, насамперед, серйозно підійти до вибору сфери діяльності, не пасувати перед труднощами, бути наполегливим у досягненні своєї мети і неодмінно завжди бути чуйним, уважним та привітним до людей, адже від цього також залежить результат.

Ірина Слободянюк,

заступниця начальника відділу Голованівської філії ОЦЗ

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.