Другу в Україні сільську амбулаторію відкрили в Панчевому Новомиргородського району (ФОТО)

У Панчевому, що в Новомиргородському районі, відкрили амбулаторію загальної практики. Вартість проекту – понад шість мільйонів гривень.

Медзаклад збудували й оснастили в рамках ініційованої Президентом України програми “Сільська медицина”, інформує прес-служба ОДА.

Як і передбачалося проектом, амбулаторію забезпечили житлом для лікаря, гаражем для санітарного транспорту та авто, що працюватиме за викликом.

Відкрити амбулаторію до села завітали голови облдержадміністрації Сергій Кузьменко та обласної ради Олександр Чорноіваненко, керівники району, села.

Гості та селяни залишилися задоволеними службовою частиною, де розташовані реєстратура, маніпуляційний та оглядовий кабінети, кабінетом щеплень, двома кабінетами сімейного лікаря, кімнатою для персоналу та підсобними приміщеннями.

На оснащення амбулаторії обладнанням та інвентарем із бюджету району витратили понад 250 тисяч гривень. Ще у півмільйона гривень обійшовся позашляховик, марки “Renault Duster”.

«Амбулаторію звели саме у Панчевому, бо в цьому селі проживає понад півтори тисячі мешканців. Тут і раніше була амбулаторія, але вона – за селом. У новому ж закладі обслуговуватимуть і пацієнтів із Канежа, Котовки та Мартоноші – близько 3800 осіб», – зазуважив голова Новомиргородської РДА Олександр Сенченко.

«Усього  18 подібних медзакладів з’явиться на Кіровоградщині у рамках президентської ініціативи будівництва сільських амбулаторій», – зазначив  Сергій Кузьменко.

І додав, що у Панчевому він оцінив якість та темпи будівництва.

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *