Допомагати тим, хто пережив травматичні події, навчали у кропивницькому ветеранському просторі (ФОТО)

Нещадавно відкритий у Кропивницькому ветеранський простір СВОЇ впевнено перетворюється на потужний хаб із надання знань, навичок та вмінь, необхідних під час війни в Україні.

Учора, 16 лютого, там провели тренінг із надання першої психологічної допомоги особам, які постраждали від збройної агресії рф проти України.

Учасників заняття навчали ефективних методів підтримки та допомоги людям, які пережили травматичні події.

Психологиня відділу психологічного забезпечення ГУНП у Кіровоградській області Валерія Люлько ознайомила учасників з різними методами психологічної підтримки, включаючи активне слухання, емоційну підтримку та техніки зняття стресу. Знання відразу закріпили практичними вправами.

“Під час тренінгу учасники отримали необхідні знання та навички, щоб розпізнавати ознаки психологічного стресу та травми, а також уміти надавати першу допомогу в таких ситуаціях”, – зазначила керівниця ГО “Мобільна волонтерська група”, співорганізаторка заходуНаталія Салімова.

За її словами, тренінг став важливим кроком у підготовці спільнот до надання допомоги тим, хто потребує підтримки після травматичних подій.

“Ми віримо, що знання та навички, отримані на цьому тренінгу, допоможуть учасникам стати ефективними помічниками та підтримкою для тих, хто потребує допомоги. Дякуємо всім, хто взяв участь у цьому навчанні та проявив бажання допомагати іншим. Разом ми можемо створити сильну та підтримуючу спільноту, яка здатна допомогти тим, хто переживає труднощі”, – каже пані Салімова.

На тому, що тренінг був змістовним, цікавим і корисним, після його завершення наголошували учасники зібрання.

Навчання розробили та провели за сприяння відділу психологічного забезпечення ГУНП у Кіровоградській області.

Читайте також: Кропивницькі СВОЇ розширюють коло друзів: працюють із підлітками

Ветеранський простір запрошує до співпраці кропивницькі організації, що опікуються захисниками та їхніми родинами

 

 

 

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *