Для опрацювання інформації нам потрібна вода, – психологиня Світлана Ройз (ФОТО)

Кілька корисних порад дала дитяча і сімейна психологиня Світлана Ройз  під час бесіди з головною редакторкою Громадського радіо Тетяною Трощинською.

Одна з них пов’язана із вживанням води, повідомили в Українському кризовому медіацентрі.

«Чому так корисно пити воду? Не тільки тому, що нашій нервовій системі потрібна рідина. Я про це ще казала вчителям і директорам шкіл, що потрібно давати дітям пити воду. Перше, що має бути – вільний доступ до туалету і вільний доступ до води. Адже для опрацювання інформації нам потрібна рідина», – пояснила психологиня Світлана Ройз.

Чи буде досвід стресу або травми, теж залежить від того, чи є в нас достатній рівень рідини. Коли ми в стані стресу, у нас пересихає у роті і ми не можемо їсти. В такий момент, коли щось попадає до рота, це буде впливати на роботу парасимпатичної нервової системи.

«Коли робимо ковток, включається в роботу язикоглотковий нерв і передає блукаючому нерву сигнал розслабитись. Але коли знаходимось у стані збудження, нам одного ковтка замало. Потрібно 20-25 ковтків і між ними вдих і видих. Засновник методу травмафокусу Томас Вербер навіть під час бомбардування радив просто пити воду дуже маленькими ковтками», – зазначила Світлана Ройз.

 

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *