«Дельта» вже на Кіровоградщині (ОНОВЛЕНО)

Сьогодні, 20 серпня, в області зареєстрували 18 випадків штаму коронавірусу «Дельта».

Про це на своєму телеграм-каналі повідомила голова Кіровоградської облдержадміністрації Марія Чорна: 

«Де інфікувались люди, стане відомо за результатами епідеміологічного розслідування. Це важливо, але вірус уже серед нас і потрібно на це свідомо реагувати.

Звертаюсь до всіх: ми опинились у ситуації, де жартам і сумнівам уже не місце. «Дельта» поширюється стрімко і агресивно. Тож будьте обережними, дотримуйтесь протиепідемічних норм і вакцинуйтесь. Тільки так можна уберегти себе від складного перебігу хвороби й не потрапити до лікарні».

Нагадаємо, за минулу добу в області 10 нових випадків коронавірусу.

А ще як уберегтися українцям від індійського штаму «Дельта».

ОНОВЛЕНО: За даними обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, із 35-ти підтверджених випадків COVID-19, що були за останні 10 днів у 18 випадках підтвердили наявність мутації Delta (51,4%). 

Випадки «Дельти» серед 17 дорослих та в 7-річної дитини.

По кожному випадку фахівці центру проводять епідеміологічне розслідування. Уже встановили, що у двох випадках (подружжя) напередодні захворювання були на відпочинку у Туреччині. Інші випадки – це місцеве зараження, люди нікуди не виїжджали.

– Наразі всі хворі перебувають під ретельним медичним наглядом і знаходяться в задовільному стані, – йдеться в повідомленні.

Джерело: gre4ka.info

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *