Чому на Кіровоградщині може зростати кількість хворих на COVID-19

28 серпня в Кіровоградській області було виявлено п‘ять жителів, хворих на COVID-19, днем раніше – десять.

Це є наслідком нехтування карантинними обмеженнями, каже лікар-інфекціоніст Центральної міської лікарні Кропивницького Віктор Манзій.

«Країни Європи, в яких, вважалося, пік пандемії минув, змушені знову посилювати карантинні заходи, бо вірус не відступає. У нас, зокрема на Кіровоградщині, люди розслабилися. Якщо немає сотень чи й тисяч смертей, значить масками можна не користуватися. Навіть коли проводяться великі зібрання. Винятком є пасажирський транспорт – тут нікому не дозволяють їхати без маски», – пояснив лікар.

Про те, що ми справді байдуже ставимося до  свого здоров‘я й здоров‘я оточуючих, можна навести багато прикладів. Скажімо, коли приїздив президент України Володимир Зеленський, біля «Ресторації Кропивницьких», що на вулиці Дворцовій, на нього очікували охочі зробити селфі. В масках там були одиниці, переважно, охоронці. Чомусь не прийнято в нас одягати маски і при відвідуванні ринків.

«Треба носити маски, дотримуватися соціальної дистанції – півтора метра – й завжди ретельно мити руки», – нагадав Віктор Манзій.

Важлива деталь: четверо з п‘яти хворих на COVID-19, виявлених учора, – жителі Кропивницького.

Читайте також: Кропивницький: одужали від COVID-19 троє жителів, інфікувалися – дев’ять  

COVID-19: де на Кіровоградщині зареєстрували нові випадки захворювання 

На Кіровоградщині залишився єдиний район, який оминув COVID-19  

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *