Ажіотаж довкола запровадження новітніх цифрових технологій у Кропивницькому буде врегульовано

Директор департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації Олег Рибальченко прокоментував ситуацію з чергами лікарів в акредитаційному сертифікаційному центрі ДФС у Кропивницькому.

Про це інформує пресслужба ОДА.

На початку року Національна служба здоров’я звернулася безпосередньо до всіх лікувальних закладів з проханням прискорити реєстрацію лікарів в електронній системі охорони здоров’я, що бажано зробити до 15 січня.  Зараз триває заповнення форми «Медичні кадри», що передбачає отримання кваліфікаційного електронного підпису на кожного лікаря. Електронний підпис, що вимагає НСЗ, можна отримати лише в акредитаційних сервісних центрах.

«Після свят лікарі з різних лікувальних закладів самостійно, не узгоджуючи час, пішли отримувати електронні ключі, що спричинило черги і певну напругу», — пояснив Олег Рибальченко.

За його інформацією, ключі мають отримати ще 500 лікарів міських і обласних лікувальних закладів. За один день фахівці акредитаційного центру ДФС можуть прийняти орієнтовно до ста осіб.

Очільник відомства зауважив, що департамент взяв цей процес на контроль і з завтрашнього дня лікарі отримуватимуть ключі за чітко визначеним графіком.

«Зберемо головних лікарів та пояснимо процедуру реєстрації, встановимо графік щоб в подальшому уникнути незручностей. Протягом наступного тижня цей процес повинен бути завершений», – зауважив посадовець.

Довідково: Дедлайн реєстрації медиків в Національній службі здоров’я спливає 1 квітня, коли розпочинається фінансування лікувальних закладів із НСЗУ.

 

Читайте також: Чому деякі пацієнти Кіровоградщини сьогодні можуть не чекати на своїх лікарів

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *