Що не любить гарбуз: ніколи так не готуйте овоч

Осінній сезон часто асоціюється з холодом і нудьгою. Однак ця пора року може бути оманливою. Зокрема, дачники щосили насолоджуються заслуженим відпочинком. Настав час відкинути граблі та мотики, щоб скуштувати плоди своєї праці, інформує Ukr.Media.

Але далеко не весь урожай з'являється на столі. Наприклад, гарбуз має спокусливий вигляд, але не приносить користі в кулінарії. Це думка більшості, але вона помилкова. Якщо давно мріяли приготувати гарбуз, то ось чому він може здатися несмачним.

Для приготування "царя осені" необхідно знати кілька нюансів. По-перше, далеко не завжди потрібно знімати шкірку з плоду. Чудовий приклад: гарбуз "Хоккайдо", який ще називають "Червоною грушею".

По-друге, овоч вимагає делікатного поводження. Це особливо вірно, якщо ви вирішили його зварити. Варто лише на секунду зазіватися, як м'якоть перетвориться на щось несмачне. Насправді це одна з найпоширеніших помилок.

До слова, якщо плануєте запікати гарбуз, то знімати шкірку не потрібно. В іншому разі це зробить смак куди гіршим, ніж би він міг бути. Варити ж краще тільки м'якоть, тоді овоч не гірчитиме. Обов'язково спробуйте популярні рецепти з гарбузом — будете приємно здивовані незвичайним смаком.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *