Питна дієта: пий і худни

Питна дієта фото © Depositphotos

Питна дієта для схуднення, виходячи з назви, побудована виключно на вживанні рідини. Ніякого жування! І тому питна дієта, судячи з відгуків і результатів, якими діляться дівчата, реально допомагає скинути зайву вагу. Про принципи і правила питної дієти читай на tochka.net.

Принципи питної дієти

  • Суть питної дієти полягає в тому, що шлунково-кишковий тракт, не отримуючи твердої їжі, просто відпочиває, що призводить до звільнення від почуття тяжкості, а також зайвих кілограмів.
  • Питна дієта на 7 днів налаштує твій на організм на очищення, позбавлення від токсинів і зниження ваги.
  • За 7 днів перебування на питній дієті результати, виходячи з відгуків, обіцяють скинути до 5-7 кг зайвої ваги.
  • Існує кілька видів питних дієт в залежності від рідини, яка береться за основу і замінює інші продукти на цей період.
  • Щодня слід випивати не менше 1,5 л рідини, а також 1,5 л чистої води.
  • Можна самостійно підбирати меню на тиждень в залежності від своїх смакових переваг.
  • Повторювати питну дієту можна не частіше 1 разу на рік.

Чим можна харчуватися на питній дієті

Перший і головний продукт – це вода. Проста, некип’ячена, несолодка і негазована, очищена, бажано артезіанська. Її потрібно випивати не менше 1,5 л на день. Але довго сидіти виключно на одній воді і складно, і навіть небезпечно для здоров’я. А от практикувати розвантажувальні дні на воді 1-2 рази на місяць цілком прийнятно.

Бульйон – овочевий, курячий, яловичий, рибний, приготований в домашніх умовах, а не покупний концентрат із пакета. Можна додавати сіль і лавровий лист, але краще не сипати гострі приправи, що розпалюють апетит.

Молоко, а також кефір, ряжанка, питний йогурт та інші нежирні рідкі молочні продукти без смакових добавок. Перевагу краще все ж таки віддавати кисломолочним.

Соки – овочеві, фруктові, ягідні, при цьому, зрозуміло, домашні, свіжовичавлені, а не куплені в паках. Бажано вибирати несолодкі фрукти, краще цитрусові. Але перш ніж сідати на питну дієту на соках, слід перевірити, чи немає алергії на той чи інший продукт.

Кисіль – більш густий і ситний продукт, дозволений у меню питної дієти. Проте, раз він п’ється, то цілком має право бути. Бажано, щоб він був несолодким.

Компоти і морси – ще один різновид поживних напоїв у період голодування заради краси. Вони готуються з фруктів і ягід без додавання цукру.

Чай – зелений, чорний, червоний, ягідний, фруктовий, але обов’язково якісний і заварний, а не гранульований розчинний. Пити його слід не солодким, можна за смаком додати лимон.

Від чого слід відмовитися в період питної дієти

Не можна включати в раціон питної дієти пакетовані покупні соки, що містять консерванти, солодкі напої, газовану воду і лимонад, енергетичні напої, каву, какао, жирні питні йогурти, алкоголь.

Орієнтовна питна дієта на 7 днів

Протягом дня випивається один вид напою. Дні можна вибирати на власний розсуд, наприклад:

1-й день – молоко або кефір;

2-й день – бульйон;

3-й день – чай;

4-й день – кисіль;

5-й день – вода;

6-й день – компот або морс;

7-й день – соки.

Вихід з питної дієти

Вихід з цієї дієти, як і з будь-якої іншої, має бути поступовим і плавним. Важливо в питній дієті перед і після не переїдати, поступово додаючи спочатку маложирні легкі продукти, а потім більш поживні і жирні. Вводити в меню щодня слід по одній порції твердої їжі: на сніданок, обід, а потім вечерю.

 

Всі найяскравіші та найцікавіші новини дивись на головній сторінці жіночого онлайн-ресурсу tochka.net

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *