Небезпечна їжа: що не варто купувати на пляжі

Пляж © Depositphotos

Влітку практично всі проводять вільний час на пляжі. Після плавання завжди виникає відчуття голоду, а продавці так і ваблять кількістю смакоти. Здавалося б, як можна не спробувати на пляжі гарячу кукурузку і пахлаву?! У цей момент ти навряд чи замислюєшся про те, чи безпечні ці продукти для здоров’я. Щоб підготуватися заздалегідь, дізнайся, яких страв потрібно уникати на пляжі.

Краще не купувати на пляжі:

  • Кукурудзу

Як бути на пляжі без «молочної, солодкої і найкращої на всьому узбережжі» кукурудзи? Можливо, купувати можна лише у перевірених людей, наприклад, у яких ти часто купувала її в минулі роки. В іншому випадку зварена вранці краса, що пролежала в пакеті до вечора, може скиснути.

  • Очищені овочі та фрукти

Часто продавці продають фруктові салати, кавуни, ягоди та інші смачні літні продукти. Ми не знаємо, наскільки вони якісні, але можемо сказати, що очищені продукти псуються в рази швидше, тому є шанс отруїтися.

  • Рибу і морепродукти

Якщо без них тобі не прожити, купи те ж саме в магазині, де є сертифікат якості. Якщо риба несвіжа або приготовлена ​​неправильно, це загрожує ботулізмом — сильним токсико-інфекційним захворюванням, яке небезпечно для здоров’я і життя. Особливо варто остерігатися слабкозасолених або маринованих морепродуктів.

  • Мясні продукти

Пиріжки з м’ясом, шаурма та інші страви також можуть викликати отруєння. Ти ж знаєш, як швидко псуються ці продукти.

У цьому бізнесі продавці, на жаль, частіше працюють на кількість, а не на якість. Ми не говоримо про всіх, але краще все-таки перестрахуватися.

Білосніжні пляжі Таїланда:

Всі найактуальніші новини дивись на головній сторінці жіночого порталу tochka.net

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *