Найпоширеніші помилки в процесі топлення шоколаду, які допускає величезна кількість господинь

Розтоплений шоколад дуже часто використовується досвідченими кулінарами і простими домогосподарками в якості прикраси для кондитерських виробів. Так звана глазур, прикрашає торт або тістечка, а також може подаватися в якості солодкої підливи до млинчиків. Але, якщо про те, як розтопити шоколадну плитку знають всі, то, як це зробити, щоб шоколад не згорнувся, а на виході вийшли рідкі, глянсові, однорідні рідкі ласощі без грудочок, знають одиниці. А достатньо всього лише не допускати найпоширеніших помилок в процесі топлення шоколаду, які допускає величезна кількість господинь, інформує Ukr.Media.

Підійде будь-який шоколад

Насправді, розтоплювати можна будь-який шоколад, але, якщо необхідно на виході отримати якісну глазур, то слід заздалегідь придбати тільки дорогу плитку, а точніше якісну з високим відсотком какао і без горіхів або інших наповнювачів. При покупці шоколаду для подальшої топки, дуже важливо звертати увагу на наявність в ньому масла какао, а не соєвого лецитину. Так само слід розуміти, що пористий шоколад ніколи не прогрівається рівномірно знизу і зверху, тому з нього не вийде красива глазур, а незрозуміла і пригоріла маса.

Розтоплювати шоколад можна при будь-якій температурі

А ось і ні. Це глобальна помилка для всіх, хто коли-небудь мав справу з топленим шоколадом і розчарувався результатом. Насправді, чорний шоколад слід топити тільки при температурних показниках в 50 градусів, адже, для білого і молочного оптимальними є 45 градусів. Якщо не дотримуватися цих показників, то крім суцільного шоколадного коржа, нічого не вийде.

Розтопиться і сам без помішувань

На це сподіватися вже точно не потрібно, адже шоколад дуже вибагливий продукт і любить часті помішування, оскільки так можна уникнути його згортання, утворення грудочок і горілості.

Крім усього іншого, шеф-кухарі рекомендують перед топленням, ламати шоколад на невеликі скибочки, адже даний секрет сприяє його однорідності на виході. Також з чорного шоколаду виходить прекрасна глазур, якщо в процесі топки додати вершки або вершкове масло. Ці інгредієнти зроблять продукт більш м'яким, ніжним і повітряним. І ще одна порада. Весь посуд, який буде використаний в ході топлення шоколаду і контактувати з ним, обов'язково повинен бути сухим і чистим, адже будь-яка крапля води буде сприяти втраті ідеальної текстури і досконалого смаку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *