Який кисломолочний сир вибрати для сирників, щоб вони не розповзалися на сковороді

Часто один інгредієнт у страві може змінювати результат кардинально!

Наприклад, візьмемо сирники. Здавалося б, рецепт досить простий. Однак від того, який сир буде використано — залежить і готова страва, інформує Ukr.Media.

Якщо сир вологий — доведеться додати багато борошна, щоб збалансувати густоту і щоб було можна руками зліпити щось із тіста. Смак і текстура такого сирника буде грубуватими та борошнистими.

Якщо сир дуже жирний (понад 20%), то сирники можуть розповзтися на сковороді.

Є думка, що домашній і сільський сир краще не використовувати саме через вологість і жирність.

Якщо сир мало свіжий — не вдасться замаскувати це в сирниках. Запах все одно буде. Тому віддавайте перевагу свіжому варіанту.

Знежирений сир дозволить масі бути пластичною, але смаку в результаті буде не багато, як, втім і користі. Оскільки при знежиренні продукту з нього разом із жиром йдуть і корисні властивості та елементи.

Щоб вийшло еластичне, зручне в роботі тісто, сирний ніжний смак і текстура, вибирайте сир середньої жирності — 5-18%, зверніть увагу, щоб він був сухим.

Якщо ви купуєте фермерський і бачите, що він надто вологий — можна в прямому сенсі віджати його. Використовуючи кілька паперових рушників. Поклавши кульку сиру між ними, щільно притисніть руками до столу, і ви побачите, що волога йде в серветки.

Зробили? Тепер можна готувати. Тоді в тісті не буде зайвої вологи, а значить і зайвого борошна.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *