Експерти пояснили, навіщо нюхати сухофрукти перед покупкою

Сухофрукти нині майже на вагу золота — так вони подорожчали. Щоб не засмучуватися, витративши на покупку кругленьку суму, підкажемо, як вибирати правильно цей продукт. Секрет нехитрий — достатньо помацати і понюхати товар, інформує Ukr.Media.

Не секрет, що для надання сухофруктам товарного вигляду продавці, особливо на ринку, вдаються до найрізноманітніших хитрощів. У кращому разі товар оброблять нешкідливим гліцерином, але в гіршому — засобами, які можуть бути шкідливими для здоров'я.

Як розповіли експерти, деякі продавці змащують свій товар рослинною олією. Вона, звісно, абсолютно нешкідлива, але може зіпсувати сухофрукти.

Якщо вони в такому вигляді довго зберігаються, олія починає набувати гіркуватого смаку. Вона не стане від цього отруйною, але смак сухофруктів змінить. Це насамперед стосується чорносливу, кураги, урюку. Тому треба їх акуратненько потерти, якщо вони маслянисті, треба їх понюхати, чи не пахнуть вони чимось стороннім, підказують фахівці.

Будь-які сухофрукти (неважливо, оброблені олією чи ні) перед вживанням слід дуже добре промити. Якщо олійний наліт не змивається звичайною водою, то треба додати в неї звичайну соду. Головне, після купання в содовому розчині ще раз промити сухофрукти вже чистою водичкою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *