Дерев’яна дошка більше не вбере запахи: сіль і лимон не знадобляться

Усі, хто хоч раз різав часник, м'ясо або рибу на обробній дошці, знають, з якою радістю вона вбирає неприємні запахи і потім щедро ділиться ними з іншими продуктами. Причому звичайні засоби для чищення не допомагають, і доводиться вдаватися або до лимона, який пахне ще сильніше, або старанно відтирати дошку сіллю, що, втім, часто не дає позитивного результату, інформує Ukr.Media.

Проте є простий та екологічний спосіб її очищення від зайвих запахів. Просто потрібно змочити обробну дошку по всій поверхні та розподілити по ній столову ложку гірчичного порошку й довести його до стану кашки. Дати постояти п'ятнадцять — двадцять хвилин і змити холодною водою. Гірчиця не тільки прибере запах, а й знищить мікроорганізми, які можуть розмножуватися в слідах, залишених ножем на поверхні дошки.

Утім, гірчичний порошок можна знайти не на кожній кухні — не багато господинь готують гірчицю в домашніх умовах. Однак як продукт вона є майже у всіх, і для видалення неприємних запахів можна використовувати й готову.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *