6 звичок, які призводять до передчасного старіння

Дізнайся, від яких звичок варто позбутися, щоб зберегти молодість © depositphotos.com

Як зберегти молодість? Як зробити шкіру пружною? Цими питаннями задаються жінки у віці від 18 і далі. Ми хочемо залишатися гарними і молодими на довгий термін, але це не завжди вдається. Як би не старалися. Може ми робимо щось, що постійно шкодить і заважає?

 • Куріння. Не секрет, що куріння старить шкіру, згубно впливає на організм і взагалі краще не курити. Крім того, постійне куріння сигарету ще сприяє розвитку носогубних зморшок. Через постійне “скручування” рота в трубочку.
 • Пити з трубочки. Продовжує тему з курінням. Від того, що ми постійно стискаємо губи, коли п’ємо з трубочки – утворюється зморшка. Тому, краще обмежити такі рухи і пити з чашки.
 • Спати на животі або боці. Грубо кажучи, твоє обличчя просто мнеться через подушки під час сну. У молодому віці це не помітно, але пізніше, коли шкіра втрачає колаген ти помітиш згубний вплив подушки.
 • Комп’ютер. Світло від екрану не тільки псує зір, але і старить шкіру навколо очей. Такий ефект можна отримати, якщо знаходиться біля монітора дуже багато часу кожен день. Краще носи спеціальні окуляри – хоч трохи знизиш ефект.
 • Обігрів. Так, взимку холодно і хочеться зігрітися, але надмірне опалення сушить шкіру. Після вона стає менш еластичною і старіє швидше. Подумай про це.
 • Без жиру. Схуднення, здорова їжа, веганство – це добре, але наш організм, особливо шкіра не може без жиру. Вона висихає. Ні, ми не говоримо налягати на бургери. Згадай про горіхи та маслинова мало, наприклад. Вони містять жири і дуже корисні.
 •  

  Всі найяскравіші та найцікавіші новини дивись на головній сторінці жіночого онлайн-ресурсу tochka.net.

  Джерело: lady.tochka.net

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *