Огляд Voopoo Drag Nano 2 Pod Kit

Огляд Voopoo Drag Nano 2 Pod Kit
Упаковка та комплектація Voopoo Drag Nano 2

Колись Voopoo Drag Nano підкорив багатьох користувачів своїм дизайном, компактністю та форм фактором. Але через швидкий розвиток під систем почав відставати від своїх аналогів за технічними характеристиками, та й смакопередачі. Компанія Voopoo за цей час вже випустила безліч придатних подів, багато хто з яких стали лідерами продажів на довгий час. І несподівано з’явилося продовження легенадрного квадратного пода – voopoo drag 2. Ті, хто ще пробував першу версію, скептично поставилися до цієї новинки, але не варто робити поспішних висновків. Компанія, яка зробила стільки вдалих подів, навряд чи змогла б зіпсувати оновлення гучного поду. Знайомимось ближче:

Упаковка та комплектація

Упаковка та комплектація Voopoo Drag Nano 2
Упаковка та комплектація Voopoo Drag Nano 2

Дизайн коробки трохи в строгому дизайні, нічого яскравого, але водночас жодної зайвої інформації немає. Колір пристрою позначається збоку. Збоку вказано переваги пристрою. На задній стороні коробки розмістився скретч-код для перевірки на оригінальність, та вказана комплектація:

  • Драг нано 2
  • Інструкція
  • Запасний картридж
  • Провід для заряджання Type-C
  • Ланцюжок (як у його попередника)

Дизайн та функціонал

На відміну від свого молодшого брата, друга версія трохи більша, але все з тим же форм-фактором. Дизайн суворіший, панелей з акрилом у другій версії немає, зате є кілька варіантів зі шкіряними вставками. Бічні грані виготовлені з металу.
На корпусі збоку є регулювання обдування, індикатор заряду, а також кнопка, за допомогою якої можна регулювати потужність та вмикати/вимикати пристрій.
Датчик активується по затягуванню, нічого не потрібно натискати. Порт для заряджання Type-c, розташований на нижній частині пристрою, так що, на жаль, поставити пристрій вертикально під час заряджання не вийде. Місткість вбудованого акумулятора 800 мАг, що в цілому стандартно, проте зараз вже багато виробників стали вбудовувати 1000 мАг в подібні девайси.

Смакопередача та картриджі

А тепер до найцікавішого. Також, як і у першої версії, випарники картриджів drag nano 2 вбудовані. Їх пропонується два види – 1,2 ом з тугою затяжкою і 0,8 ом зі вільною, в обох картриджів нагрівальний елемент
сітка. Об’єм картриджів 2 мл, що на даний момент досить стандартно для будь-яких картриджів. Картриджі прозорі, що дозволяє не прогаяти момент своєчасної дозаправки. Плюсом є те, що картриджі від Vinci взаємозамінні.
Але найголовніше – смакопередача оновленої версії конкурента, ніж її аналоги на поточний момент. На думку деяких користувачів, смакопередача навіть перевершує легендарний Voopoo V.thru, але тут вже на смак і колір все
картриджі різні)

Підсумки

Для тих, хто відчув на собі неприємні моменти від drag nano, пропонуємо забути цю інформацію, оновлена, друга версія має не лише хорошу смакопередачу, а й низку переваг серед своїх популярних конкурентів.
Вибір віддається лише щодо дизайну, якщо це ваш форм-фактор – сміливо беріть та користуйтесь в інтернет-магазині “UEStore” https://uestore.com.ua/!

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *