Зверніть увагу на своє тіло — воно багато що розповість про стан вашого здоров’я

Шукайте причину, а не усувайте наслідки.

Елсон М.Хаас, доктор природної медицини і автор книги «Залишайся здоровим» з Каліфорнії, каже, що фізичні ознаки і симптоми — це способи оповіщення нашого тіла, інформує Ukr.Media.

Тому, перш ніж приймати таблетки і сподіватися, що вони зникнуть, краще витратити час на розшифровку кодів організму. Якщо ви дійсно хочете розібратися з причинами проблем, а не просто придушити кінцевий результат поганого стану здоров'я.

В такі моменти тіло насправді намагається повідомити вам про проблему, оскільки воно реагує на все, з чим ви стикаєтеся з дня у день. Наприклад, коли ми страждаємо від головного болю, ми негайно приймаємо таблетку, замість того, щоб усунути її причину.

Головний біль може означати, що ваші м'язи напружені, ви зневоднені або вам бракує сну, і ліки не вирішують проблему, яка спочатку викликала головний біль. Витратьте хвилину, щоб вислухати потреби вашого тіла, і це багато розповість про те, як ви реагуєте на навколишнє середовище, дієту та інші фактори.

Ось 21 сигнал, який подає ваш організм:

1. Аномальний запах поту. Якщо піт пахне ацетоном, у вас можуть виникнути проблеми з рівнем цукру в крові, а запах аміаку може вказувати на проблеми з нирками чи печінкою.

2. Гострий запах сечі або стільця. Смердючий стілець може вказувати на непереносимість лактози, в той час як хімічний запах сечі може вказувати на інфекцію сечовивідних шляхів, як правило, з-за бактерій E.coli.

3. Суха шкіра. Хронічно суха шкіра може бути симптомом діабету, нестачі поживних речовин та гіпотиреозу.

4. Опухлі очі. Це ознака стресу або нестачі сну, а також гормональних змін і надмірного споживання солі.

5. ІМТ (індекс маси тіла). Ймовірність розвитку деменції у людей у віці 40 років, чия талія більше норми, у 3,6 раза частіша, ніж у їх однолітків з меншою талією.

6. Опухлі ноги. Ноги часто набрякають у вагітних жінок та людей, які проводять багато годин на ногах. Але якщо ці причини виключені, то може вказувати на затримку рідини в організмі з-за поганої роботи серця або нирок.

7. Блідий язик. Це може бути ознакою дефіциту заліза.

8. Більш довгі безіменні пальці у жінок. Жінки, у яких безіменний палець довший, ніж вказівний, схильні до підвищеного ризику розвитку остеоартриту колін.

9. Аномальний ріст волосся. Ріст волосся на незвичних для жінок ділянках є ознакою таких проблем, як синдром полікістозних яєчників, внаслідок збільшення вироблення чоловічих гормонів.

10. Тріщини на губах. Це є ознакою зневоднення або алергічної реакції на косметику, ліки, продукти гігієни зубів, метали і продукти.

11. Темні бархатисті плями на шкірі. Це може свідчити про реакції на ліки або переддіабетичний стан.

12. Невеликі ікри у жінок. Це може бути ознакою більш високого ризику розвитку інсульту, у зв'язку з розвитком сонних бляшок.

13. Втрата брів і волосся. Це є ознакою захворювання щитовидної залози.

14. Смердючі ноги. Ви можете страждати від грибка, навіть якщо ви дотримуєтеся гігієни і постійно тримаєте взуття і шкарпетки в чистоті.

15. Група крові. Люди з негативним або позитивним типом крові O мають менший ризик раку підшлункової залози.

16. Затримка в рості або нерівність зубів. Це може бути наслідком звички зціплювати зуби під час сну, що зазвичай пов'язано з підвищеним стресом.

17. Зріст. Низькорослі люди, як правило, живуть довше, що, можливо, пов'язано з тим, що один з генів, відповідальних за низький зріст, частково відповідає за тривалість життя.

18. Передчасні зморшки на обличчі. Якщо ви помічаєте зморшки під час ранньої менопаузи, у вас можуть виникнути проблеми з мінеральною щільністю кісток.

19. Розмір грудей. Жінки, у яких груди розміру D або більше вже 20 років, мають підвищений ризик розвитку діабету типу 2, який, як вважається, пов'язаний з гормонально-чутливим жиром в грудях.

20. Короткі руки. Жінки з більш короткими руками в 1,5 раза більш схильні до хвороби Альцгеймера.

21. Проблеми з нігтями. Лінії на нігтях вказують на стрес, білі плями або смуги можуть бути ознакою захворювання нирок, а невеликі кісти навколо кутикули можуть сигналізувати про артрит.

Ніколи не ігноруйте сигнали, які посилає ваш організм, оскільки вони безпосередньо відображають стан вашого здоров'я. Якщо у вас є подібні симптоми, обов'язково відвідайте лікаря.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *