ЗМІ повідомили про третій випадок лікування від ВІЛ

Науковий журнал New Scientist повідомив про нового «дюссельфдорського пацієнта». За їхньою інформацією, він — третя у світі людина, яка поборола ВІЛ-інфекцію.

 

Ще одній людині, можливо, вдалося вилікуватися від вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ). Про  такого «дюссельфдорського пацієнта» повідомляє науковий журнал New Scientist.

 

Видання зазначає, що хворому пересадили кістковий мозок від донора з мутацією, яка забезпечує її носію стійкість до зараження ВІЛ.

 

Раніше повідомлялося, що друга людина на Землі змогла повністю подолати ВІЛ-інфекцію. Вчені провели «лондонському пацієнту» трансплантацію стовбурових кровотворних клітин кісткового мозку. Саме ця операція привела до повного одужання першої в історії людини, яку вилікували від ВІЛ, Тімоті Рея Брауна, відомого, як «берлінський пацієнт».

 

У Брауна знайшли вірус в 1995 році, а в 2007 році так званому «берлінському пацієнту» провели трансплантацію стовбурових клітин кісткового мозку. Досі у чоловіка не виявлено будь-яких слідів минулого захворювання.

 

На сьогодні ВІЛ вважається невиліковною хворобою і передбачає довічну терапію.

 

Раніше в Китаї народилися перші у світі діти з відредагованого ДНК. Вчений змінив їх генетичну інформацію так, щоб вони були стійкі до ВІЛ. Також повідомлялося про те, що вчені створили вакцину проти раку, але їм не вірять.

 

Джерело: ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.