Зір: 5 найпоширеніших міфів, яким не варто вірити

Розуміння, де вигадка, а де правда, допоможе ефективно піклуватися про очі.

Наші батьки дають нам так багато порад про збереження зору, починаючи від поїдання моркви до заборони перегляду телевізора. У свою чергу вони чули все це від своїх мам і тат. Однак фахівці стверджують, що не всім рекомендаціям можна вірити, оскільки багато з них є не більш ніж міфом. Розуміння, де вигадка, а де правда, допоможе ефективно піклуватися про очі і не втратити зір у майбутньому. Ми підібрали 5 найпоширеніших міфів, яким не варто вірити, інформує Ukr.Media.

Читання при тьмяному світлі шкодить зору

На щастя, погане освітлення не впливає на нашу здатність бачити. Читання при тьмяному світлі призводить лише до того, що очі набагато швидше втомлюються. Тому, умощуючись увечері з книжкою в руках, намагайтеся направляти світло настільної лампи прямо на сторінку, яку ви читаєте в даний момент. Світло не повинно виходити із-за вашої спини, оскільки так воно створює відблиски.

Морква допоможе повернути зір

Насправді морква корисна для здоров'я очей, тому що вона містить у собі вітамін А. Однак експерти визнали, що для очей корисно вживати зелені листові овочі і свіжі фрукти. Вони багаті великою різноманітністю вітамінів та інших необхідних поживних речовин, які здатні запобігти розвитку катаракти.

Окуляри і лінзи не можна носити постійно

Якщо офтальмолог прописав окуляри для читання, то використовуйте їх. Очі будуть знаходитися в сильному напруженні і швидко втомлюватися, якщо робити це без спеціальних окулярів. Вони не послаблять ваш зір, а, навпаки, захистять очі.

Довго сидіти за комп'ютером шкідливо

Це заняття не може нашкодити очам. Вони сильно напружуються лише при тривалому використанні комп'ютера та інших гаджетів. Переконайтеся, що місце, де ви працюєте, правильно освітлене. Кожні 2 години робіть перерву на 10 хвилин, це дозволить відпочивати очам.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *