Зараз модна дієта — 16:8. Вона дуже проста і реально працює!

Дієта мешканців Кремнієвої долини.

З'явився новий режим харчування, завдяки якому можна не тільки схуднути, але й покращити здоров'я, інформує Ukr.Media медицина.

Схема 16/8 передбачає 16 годин голодування і 8 — для прийому їжі. Наприклад, людина може їсті в проміжку між 10 і 18 годинами дня, уміщаючи в цей період 3-4 прийому їжі. В інший час він обмежується напоями.

У дослідженні, опублікованому в журналі «Харчування і здорове старіння», вперше вивчили вплив «обмеженого часу прийому їжі» на людей з ожирінням або надлишковою вагою.

Дослідники працювали з 23 пацієнтами з ожирінням. Кожен з них досяг 45-річного віку і мав середній індекс маси тіла.

Учасникам було дозволено їсти будь-яку їжу в будь-якій кількості між 10:00 та 18:00. Протягом останніх 6 годин дозволялося пити тільки воду і інші низькокалорійні напої.

Дослідження тривало 12 тижнів і отримало назву "Дієта 16: 8", оскільки учасники харчувалися тільки 8 годин, а голодували протягом 16 годин.

Було виявлено, що учасники, які дотримувалися дієти 16:8, поступово втрачали вагу і покращували кров'яний тиск. Люди втратили близько 3% своєї ваги, а їх систолічний артеріальний тиск зменшився на 7 міліметрів ртутного стовпа.

Результати показують, що схуднути можна і без підрахунку калорій або обмеження шкідливих продуктів. Кріста Вараді, автор дослідження, пише:

«Дієта 16: 8 — ще один інструмент для зниження ваги, який у нас тепер є, щоб отримати попередні наукові дані.

Коли справа доходить до втрати ваги, людям треба знайти те, що працює для них, тому що навіть невеликі успіхи можуть привести до поліпшення метаболічного здоров'я».

Такого режиму харчування притримувати набагато легше, ніж інших дієт. Але й втрата ваги відбуватиметься повільніше.

Є ще два варіанти такої дієти: один день харчуватися тільки на 500 калорій, а в іншого — є все, що душі завгодно; або ж харчуватися за схемою 5:2, тобто 5 днів є у звичайному режимі, а 2 залишилися дня споживання менше 600 калорій на день.

Вараді зазначила: щоб побороти голод в період голодування, пийте гарячі напої, наприклад, трав'яний чай — це допоможе обдурити організм. На допомогу прийде жувальна гумка.

Слід зауважити, що більшість учасників експерименту в такі дні не відчували особливого голоду. Вараді наполягає: в розвантажувальні дні віддавайте перевагу фруктам, овочам і цільнозерновим продуктам.

Ви можете змістити час сніданку і вечері, але краще, щоб останній прийом їжі припадав на 18:00.

Пам'ятайте: кожна людина сама має вирішувати, якій їй дотримуватися дієти. Панацеї не існує. Знайдіть для себе ідеальний варіант.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *