Занадто серйозне ставлення до роботи – є однією з причин зайвої ваги

Тому, коли наступного разу у вас буде перенавантажений робочий день, подумайте, чи воно того варте.

Пам'ятайте, що в першу чергу – здоров'я

З тих пір, як ви отримали свою нинішню роботу, ваші штани стали трохи тиснути, чи не так? Що ж, ви не самотні, інформує Ukr.Media.

Єдине, що ви насправді хочете бачити – це зрушення в кар'єрі і підвищення зарплати, але натомість, ви відчуваєте себе млявим і більше не влазите ні в один зі своїх костюмів!

Так чому ж це відбувається? Лікарі кажуть, що причиною збільшення ваги може бути те, що ви занадто серйозно ставитеся до своєї роботи.

Найбільш очевидна причина збільшення ваги – відсутність фізичної активності

Особливо це стосується людей, які працюють з 9 до 5. Крім того, сидячий і стресовий спосіб життя, який супроводжується більш тривалим робочим днем, призводить до ожиріння.

Виснаження є важливим фактором для збільшення ваги. Багато працівників, які ставляться до своєї роботи дуже серйозно, кажуть, що вони занадто втомлюються після роботи, щоб займатися спортом. Вони надають на себе такий сильний тиск, що відчувають, що їм бракує часу на тренування протягом дня, до або після роботи.

Доктор Майкл Мослі сказав: «Хронічний стрес порушує наш сон і рівень цукру в крові. Це призводить до збільшення голоду і частого прийому їжі. Також провокує більш високий рівень стресу. З часом це може призвести не тільки до надмірної ваги, але й до діабету 2 типу».

Скачки інсуліну і падаючі рівні цукру в крові, змушують вас відчувати голод

Коли ви перебуваєте в стані стресу, ваше тіло переходить в режим «бій або втеча». Ваше тіло думає, що воно атаковане і виділяє глюкозу в кров, щоб забезпечити енергію для ваших м'язів. Але якщо вам не потрібна ця енергія, щоб втекти від небезпеки, ваша підшлункова залоза буде викачувати інсулін, щоб знову знизити рівень цукру в крові.

Ось чому ви хочете поїсти (особливо солодке), коли у вас стрес. Варто відзначити, що немає нічого поганого в тому, щоб бути трудівником. Тим не менш, ми не повинні дозволяти нашому здоров'ю страждати заради професії.

Постарайтеся звернути увагу на головні потреби вашого організму – намагайтеся дотримуватися правильного способу життя і, більше того, насолоджуватися ним.

Якщо все стає напруженим, відпочиньте, розслабтеся, зробіть перепочинок. Більш розслаблений спосіб життя і нормальний сон тільки поліпшить вашу продуктивність, так що це безпрограшна ситуація.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *