Як перевірити роботу щитовидної залози в домашніх умовах: простий тест від лікаря

Експеримент, який з легкістю може зробити кожен.

Український лікар-дієтолог Тіана Фіалкова поділилася цікавим методом перевірки функціональної активності щитовидної залози. Простий тест абсолютно випадково відкрив американський вчений Броду Отто Барнс, коли проводив свої дослідження в області ендокринології. Виявляється, температура тіла людини може охарактеризувати роботу щитовидної залози. Все, що для цього потрібно — мати градусник, інформує Ukr.Media.

Як провести тест

 • З вечора підготуй термометр, показник температури на ньому повинен бути не вище 35 градусів.
 • Відразу після пробудження помісти термометр в пахвову западину і потримай його 10 хвилин.
 • Подивися на отриманий показник — це і є твоя ранкова базальна температура.
 • Результати

  • Якщо ранкова базальна температура знаходиться в межах 36,5-36,8 °С, то і з активністю щитовидної залози все добре. Але слід пам'ятати, що під час менструації і при вагітності у жінок показник тесту може виходити за рамки.
  • Якщо температура нижче 36,5, то це говорить про зниження функції щитовидної залози (гіпотиреозі). Тут важливо звернути увагу на інші симптоми гіпотиреозу, такі як сонливість, млявість, суха шкіра, опухлість тіла, часті головні болі, погіршення пам'яті, неуважність і випадання волосся.
  • Якщо ранкова температура вище 36,8 градусів, то робота щитовидної залози прискорена. Однак, можливо, на момент тесту в організмі відбувається запальний процес. Для отримання максимально точного результату слід провести тест 3 дні поспіль. Тіана Фіалкова рекомендує звернутися за консультацією до ендокринолога, якщо є відхилення від норми.

  Дивись відео про продукти від йододефіциту:

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Ответить

  Ваш адрес email не будет опубликован.