У Китаї знайшли жінку, яка виношує дитину з відредагованими генами

У Китаї черговий скандал.

Поліція знайшла другу жінку, якій вчений Хе Цзянькуй підсадив геномодифіковану дитину. Про свої експерименти по заміні генів ембріонам вчений повідомив у 2018 році, чим викликав шквал критики та обурення, інформує Ukr.Media.

Про жінку, яка виношує дитину з відредагованими генами повідомляє The Guardian. За інформацією видання, регіональна влада відкрила кримінальне провадження після заяви вченого про експерименти і зараз розслідує цю справу. Під час розслідування вони і виявили вагітну дитиною "з ГМО".

Нагадаємо, китайський вчений Хе Цзянькуй у 2018 році заявив, що він відредагував гени двійні. За словами вченого, він змінив гени дівчаток за допомогою технології CRISPR-Cas9, зробивши їх більш стійкими до ВІЛ. Знайдених геномодифікованих дітей помістять під медичний нагляд.

Влада визнали роботу вченого незаконною, так як він використовував технологію, «непідтвердженої ефективності та безпеки». Такі експерименти заборонені в Китаї, тому Хе загрожує вища міра покарання. Зараз вчений ховається від поліції.

Слідству вдалося встановити, що всі експерименти Хе фінансував зі своєї кишені. Для цього він зібрав команду з вчених іноземців. Хе Цзянькуй підробив сертифікати комісії з етики, щоб набрати 8 пар добровольців, які мали підсадити дітей з відредагованими генами. В останній момент одна з пар відмовилася брати в цьому участь.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *