Восьмигодинний робочий день: в чому його небезпека?

Вчені попереджають, що 8-годинний робочий день і, тим більше, перероблення небезпечні для здоров&#039я людини.

Робота забирає у сучасної людини велику частину часу. Одні починають свій трудовий стаж відразу після школи, інші будують кар'єру з університетських років. Але щоб домогтися успіху у своїй справі багато хто змушений затримуватися після роботи або навіть брати завдання додому. Однак вчені попереджають, що 8-годинний день і, тим більше, перероблення небезпечні для здоров'я людини, інформує Ukr.Media.

Брак спілкування

Щоб людина була емоційно стабільна, їй необхідно щодня спілкуватися зі своєю сім'єю і друзями. Але, як правило, на це важко знайти достатньо часу, навіть якщо ви працюєте не більше 8 годин в день. Необхідно враховувати час, який витрачається на те, щоб дістатися до місця роботи, а також період на збори. Крім цього кожен день людина повинна спати не менше 7 годин. Таким чином, на комунікацію з близькими людьми залишається в кращому випадку 5 годин, якщо вам, звичайно, не потрібно виконувати роботу по дому, йти в магазин і розв'язувати побутові питання. Тоді на душевні розмови не залишається ні хвилини. Фахівці закликають людей переглянути свої пріоритети, і знаходити час для спілкування, інакше їм загрожують емоційні і нервові зриви.

Фізичне здоров'я

Життя людей супроводжується великою кількістю проблем, і якщо до них додасться ще й надмірне навантаження на роботі, то ризик розвитку серйозних хвороб значно збільшиться. Вчені довели, що люди, які часто затримуються на роботі довше відведеного часу, на 60-70 % частіше хворіють на серцево-судинні захворювання. Крім того, трудоголіки частіше стикаються з наркотичною та алкогольною залежністю.

Що ж робити?

Якщо ви відчуваєте, що робота забирає у вас всі сили і відбивається на здоров'ї, необхідно задуматися про пошук нової роботи з кращими умовами праці. Багато фірм приходять зараз до висновку, що 8-годинний робочий день абсолютно не ефективний, оскільки в певний момент співробітники втомлюються і не можуть бути максимально продуктивні. Тому все частіше роботодавці встановлюють 7-годинний робочий день і створюють максимально комфортні умови, щоб кожен працівник відчував себе як вдома і з задоволенням виконував свої обов'язки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *