ВООЗ порадила прибрати гаджети від дітей

Сидячий спосіб життя і розлад сну призводить до смерті п&#039яти мільйонів людей щорічно.

Сидячий спосіб життя і захоплення відеоіграми в дитячому віці призводить до смерті п'яти мільйонів людей щорічно, інформує Ukr.Media.

До такого висновку прийшли експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я, вивчивши вплив на здоров'я малюків часу, проведеного ними зі смартфонами в руках або за екраном комп'ютерів.

За даними ВООЗ, в даний час понад 23 відсотків дорослих та близько 80 відсотків підлітків недостатньо фізично активні. Фахівці відзначили, що звичка мало рухатися закладається в людях до п'яти років, але саме в цьому віці з нею необхідно боротися.

Своїм важливим завданням ВООЗ вважає збільшення фізичної активності у дітей за допомогою відмови від сидіння перед комп'ютерами, телевізорами та гаджетами. При цьому час, який дитина проводить за читанням, співом і настільними іграми, скорочувати не потрібно — такі заняття сприятливо позначаються на розумовому розвитку.

У січні міжнародна група вчених з'ясувала, що у дітей, що користуються смартфоном перед сном, підвищується ризик недосипання та ожиріння, а також посилюється тривожність. За оцінками фахівців, у всьому світі 90 відсотків підлітків не сплять рекомендовані 11 годин на добу, і пов'язано це з поширенням гаджетів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *